אין תמונה
גינזבורג, מתוך אתר ספורטס אילוסטרייטד. בשנה הבאה על השער?

אמנם מגזין בגדי הים היוקרתי והנחשק של ה"ספורטס אילוסטרייטד" ויתר השנה על נוכחות של אחת משלנו על השער של המגזין, אך זה לא אומר שלא זכינו לשלל תמונות פרובוקטיביות של אסתי גיזנבורג ובר רפאלי, שהצטלמו גם השנה לגיליון המיוחד של העיתון.

לתמונות של רפאלי אנחנו כבר די רגילים, מאחר וכבר ראינו אותה לא פעם ולא פעמיים בלוק הסקסי הזה, אבל השנה - מה שלא הורגלנו אליו בעבר - גינזבורג סיפקה לנו שלל תמונות חשופות וסקסיות במיוחד. כידוע, עד שחגגה יום הולדת 18, גיזנבורג העדיפה להצטלם באווירה שמרנית יותר ופחות בפוזות סקסיות, אבל כל זה השתנה. וההוכחה לפניכם.

גינזבורג נבחרה להצטלם ברג'סטן אשר בהודו, ושמחה מאוד להשתלב בנוף המקומי: "זה לא דומה לאף מדינה אחרת שהייתי בה", אמרה,  "הצבעים, הריחות והאנשים כל כך מנומסים, נחמדים ורוחשי כבוד. אני מאושרת שבחרו בי להצטלם כאן".

בר, לעומתה, נשלחה לאיים המלדיביים ונהנתה לא פחות, אבל בכל זאת חשבה כל הזמן על המולדת: "אני עדיין רואה בעצמי ילדה קטנה מהוד השרון בישראל", הודתה, "לא כמו דוגמנית שנמצאת באותה קטגוריה עם הדוגמניות שהערצתי".

ומה היא עושה בזמן שאתם בוהים בה בבגד ים? מעבירה את הימים האחרונים בחופשה באיטליה עם ליאונרדו דיקפריו ואימא שלו. הסיבה הרשמית לביקור: פרמיירה של סרט חדש של דיקפריו ברומא. הסיבה הלא רשמית: טיול וביקור באתרים חשובים באווירה משפחתית. הגיעה די רחוק בשביל ילדה מהוד השרון, לא?

אין תמונה
רפאלי, מתוך אתר ספורטס אילוסטרייטד. את יכולה להזיז את היד?

>> ליידי גאגא: הייתי מכורה לסמים קשים