אם תהיתם היכן העבירו הסלבס את ליל הסדר, יש לנו תשובות בשבילכם. נתחיל עם אור דניאל, שנמצאת בעננייני עבודה בלנדון ועשתה שם את הסדר אצל חברים טובים. היא פינקה אותנו בתמונה משולחן הסדר ולצידה כתבה "אהובים יקרים שלי, שיהיה לכולנו חג פסח שמח וכשר!".

בוגרת נוספת של בית האח הגדול שחגגה בצורה לא רגילה היא אלין לוי, שהעבירה את ערב החג אצל חברת הכנסת עליזה לביא מ"יש עתיד", שהחליטה להזמין אותה לביתה כדי להפגין תמיכה בעניין תהליך הגיור שהיא עוברת בחודשים האחרונים, וגם לחגוג עם לוי את תחילת הליך הגיור במכון חדש אליו היא נרשמה לאחרונה. שם הכריזו השתיים כי החל מהיום תתחיל לוי לשמור שבת ולהגיע בצורה קבועה אל ביתה של לוי כדי לקיים את מצוות השבת. לתשומת ליבם של אנשי הרבנות.

ג'ניפר סנוקל וילדיה ערכו את הסדר בבית משפחת טלקר, משם היא פינקה אותנו בסלפי ובחשיפה לשולחן ליל הסדר של ההודים. מורן אטיאס גם פינקה אותנו בתמונה משולחן החג, רק שאת הדבר הכי חשוב היא שכחה להכניס לתמונה- את עצמה.

אין תמונה
סנוקל וטלקר. פסח בסגנון בוליוודי

למרות שבטח יש לה בארסנל כמה מתכוני פסח מנצחים, מיכל אנסקי העדיפה לשתף אותנו בתמונה של פריכית עם חזרת. רושפלד לא היה מעביר אותה.

נטלי דדון הציגה לנו תמונה רגע אחרי הסדר ו-4 הכוסיות כשהיא עם מקל סנוקר וכתבה משפט, שלרגע גרם לנו לחשוב שהיא הדוברת של שר התחבורה: "תשתדלו שזה יהיה תירוש emoji #לאיוצאיםאחריהסדר #בטחשלאלסנוקר".

אין תמונה
נטלי דדון. זה כנראה לא היה תירוש

האחיות נינט וסופי טייב שיתפו אותנו בסלפי בדרך לשולחן החג, וגם בתזכורת לקלוריות הבאות עלינו לטובה: "חג כשר ושמח חברים! ותזכרו, מצה אחת שווה 4 פרוסות לחם", כתבה סופי.

החברות הטובות והדביקות יעל גולדמן ורותם סלע העבירו ביחד את הסדר, שם נרשמה תקרית ביגוד קטנה כאשר שתי בנותיהן לבשו את אותה השמלה בדיוק. נסלח להן רק בגלל המתיקות.

אין תמונה
סלע וגולדמן ג'וניור. קופי פייסט

מי שעוד שיתף אותנו בדור הבא של הסלבס, הוא תום אבני שהעלה תמונה של רגליה של ג'ון, בתם הבכורה שלו ושל לירז צ'רכי, לצד חתיכת מצה וציין כי מדובר בפסח הראשון שלה.

ומה קורה מעבר לים? בזמן שאנחנו עמדנו בפקקים, שלום מיכאלשווילי וענבל שלוי העבירו את ערב החג בברצלונה, ומדונה העלתה תמונות של מצה שמורה וכתבה: "Healing.......Restriction................ Certainty! Death to Death! Chag Sameach!". חג שמח גם לך.

עוד ב-mako סלבס:

אין תמונה
שלום וענבל. נופשים בספרדית

אין תמונה
נינט וסופי. המצות משמינות

אין תמונה
החזרת של אנסקי. מסוגלת ליותר

אין תמונה
הסדר של מורן אטיאס. רק היא חסרה כאן

אין תמונה
אלין לוי. ליל סדר פרלמנטרי

אין תמונה
הפסח הראשון של ג'ון אבני

אין תמונה
המצות של מדונה

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +