אחרי ציפייה ארוכה, שיחררה אתמול בבוקר נינט טייב סינגל ראשון מתוך האלבום השני שלה. השיר, שהופץ בכל כלי התקשורת ותחנות הרדיו, קיבל תגובות, ביקורות וטוקבקים כאלה ואחרים. שזה לגיטימי. אבל טייב בטח לא ציפתה שבקי גריפין, שברזומה שלה גם הגשה ב-MTV, תביע את דעתה הנחרצת בפייסבוק.

לצד הפרופיל של גריפין הופיע אתמול בבוקר, קצת אחרי שיחרור הסינגל של טייב, הכיתוב הבא (לא נגענו): "הקשבתי לשיר החדש של נינט, סתם ככה מתוך סקרנות. המילים הכי רדודות ששמעתי, עיבוד מגניב אבל שיר גרוע. די נמאס מהבלוף, מזמרת לא מעניינת שחיה בסרט ולא מבינה שהיא מוצר שיווקי ולא אמן. שמישהו יציל פה את התרבות!!!!!!".

בקי גריפין (צילום: הילה רוטברג )
גריפין. מי פתח חזית? | צילום: הילה רוטברג

בינתיים גריפין כבר הספיקה למחוק את הדברים מהפרופיל שלה, ומכחישה כל קשר לדברים. "לא רק שלא כתבתי את זה, אלא שאפילו עדיין לא שמעתי את השיר של נינט", היא אומרת. "אולי מישהו פרץ לי לפרופיל וכתב את זה. זה אפילו די מלחיץ, אני הולכת לבדוק את זה עכשיו".

רותם וחניש, המנהלת האישית של נינה: "הסינגל הראשון מתוך אלבומה השני של נינט יצא אתמול, האזנה נעימה".

רוצים 10 ספרים במתנה? בחרו את ספר השנה העברי שלכם ואולי תזכו במארז של עשרה מרבי המכר הגדולים של השנה.

עוד בmakoבידור: ג'קו אייזנברג חוזר בתשובה? יודה לוי עושה שרירים, בריטני בעירום, צביקה הדר עדיין המום מפרשת טופז, מירי בוהדנה וגל גדות חוגגות, סוזן בויל השתחררה מבית החולים, דודי מליץ מדבר על הכל ומה עושה היום מורן אהרוני מ"כוכב נולד".