כמו שכולם כבר הבינו, הקורונה לא נעלמת לשום מקום. היא גם לא מדלגת על מהלך היום של עדן סבן, שהחליטה לחלוץ נעליים ולנקר לנו את העיניים באמצע הרחוב. נכון, כמעט ולא זיהינו אותה כשהיא מתעטפת לה בצעיף, מרכיבה משקפי שמש ועוטה מסכת פנים בהתאם להנחיות, אבל ממש עוד מעט היא תוריד את כל אלה ותעלה על המסלול של נינג'ה VIP (מוצ"ש ב-21:30, קשת 12).

עדן סבן (צילום: צ'ינו פפראצי)
תגלי לנו עם מי את מדברת שם? | צילום: צ'ינו פפראצי

אפשר להודות שאנחנו סקרנים במיוחד לגלות כמה רחוק היא תגיע, ומחזיקים לה אצבעות שתילחץ על הבאזר ותקבל כרטיס כניסה לחצי הגמר. כן, שמעתם נכון. השנה, בניגוד לשתי העונות הקודמות, מקצה ה-VIP הוא חלק מהעונה לכל דבר, והמנצח או המנצחת יתקדמו לשלב הבא. ואם חשבתם שסבן תקבל הנחת סלב, טעות בידיכם, כי גם מתמודדי ה-VIP השנה יתחרו במסלול הרגיל. 

לצד סבן, תוכלו לצפות בעוד מפורסמים שינסו את מזלם בדרך לזכות בתואר הנינג'ה הראשון של ישראל - דן מנו, טל רמון, בן זיני, דניס רוסקוב, יהל דורון, אירה דולפין, אורי איזק הם רק חלק מהשמות, ועכשיו אין ספק שיובל שמלא, אלכס חזנוב ואמור פז צריכים להתחיל לחשוש. האם סבן תצליח לעבור את המסלול בהצלחה? אחרי שראינו אותה ככה באמצע היום, היא לגמרי הפייבוריטית שלנו.

עדן סבן (צילום: צ'ינו פפראצי)
עדן, תביאי שלוק | צילום: צ'ינו פפראצי
עדן סבן (צילום: צ'ינו פפראצי)
טוב נו קורונה, לא צריך | צילום: צ'ינו פפראצי