בוקי נאה למגזין (צילום: צ'ינו פפראצי)
נאה במהלך הסיור. הלך מכות עם הפולש | צילום: צ'ינו פפראצי

שנים של הסנפה מקרוב של מקורות הפשיעה הכי מפחידים במדינה כתב פלילי, סיורי אימה בלב מוקדי הפשיעה של תל אביב והתכתשות עם איתי תורג'מן על האי ב"הישרדות", לא הצליחו להכין את בוקי נאה למה שהתרחש בסיור הפשע האחרון שלו אתמול בלילה, כאשר הומלס שיכור פרץ לאוטובוס התיירים של נאה וסירב לרדת. זה נגמר בקרב אגרופים בין נאה לבין הפולש ומעצר דרמטי אחד.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק 

"במקום הכי נמוך בתל אביב פתאום בחצות , בצומת של הזונות, עלה על האוטובוס שלי פולש. בבון שיכור שהתחיל להשתולל ולהרביץ והכריז שהאוטובוס שלו. כמה מאורחי ואורחותיי נבהלו והתחילו לצווח" דיווח נאה בפוסט בעמוד הפייסבוק שלו. "הם היו מחיפה. התנפלתי עליו כמו איזה גיבור כדי להוריד אותו בכוח אבל לא הצלחתי. הוא היה שיכור וחזק והשתולל והכריז שהאוטובוס שלו והוא לא יורד. חברה שלי זונה נרקומנית ראתה את זה , עלתה לאוטובוס הורידה נעל והתחיל לחבוט בו. לא עזר הוא לא יורד".

נאה המשיך בסיפור המסעיר. "זה הרגע שבו חצי אוטובוס בחרדות ובצעקות היסטריות וחצי אוטובוס חושב שזה חלק מההצגה שלי. נאבקתי איתו וזה לא הולך. נעלתי דלתות והמשכתי את הסיור כשהוא באמצע האוטובוס צועק ומשתולל ומבריח את כולם לסוף ולהתחלה. המשכתי לספר ברמקול על התחנה המרכזית כאילו כלום לא קורה. הלב שלי דפק כמו מכונת ירייה. הזעתי כמו מפל. תכננתי לדחוף אותו בנסיעה מהאוטובוס כשנגיע לנתיבי אילון אם לא אתקל בדרך בניידת. למזלי פתאום פגשתי נידת יס"מ- יפת"ח. ירדתי מהאוטובוס וסיפרתי להם שפלש לי פנימה בבון שיכור שמשתולל".

נאה הוסיף כי: "אף פעם לא קרה לי כזה דבר. גם ליס"מניקים של התחנה המרכזית לא. הם שאלו מה הוא רוצה ואמרתי שאני לא יודע שאולי הוא רוצה שנסע לקובה. אולי לאתיופיה. שיכור. הורדתי אותו לידיים שלהם. עוד הספקתי לשמוע שהוא טוען שחטפנו אותו. אלוהים ישמור מה עוד יכול לקרות במקום הכי נמוך בתל אביב איפה שאסור להפנות שם את הגב כי מישהו עלול להפסיד עצמו בקרב. ותודה רבה ליס"מ יפת"ח".

בוקי, הספקת להירגע ממה שקרה לך אתמול בלילה?
"אני בחיים זה הכי חשוב. היה מפחיד אבל שרדנו. דבר כזה לא קרה לי בכל שנותיי פה בתחנה המרכזית".

אתה יודע כבר מי תקף אותך?
"בזמן שהחלפנו אגרופים ובעיטות לא ממש היה לי זמן לבדוק לו את תעודת הזהות. אני רק יודע שהוא היה מאוד שיכור ומאוד חזק".

נפגעת פיזית?
"לא אושפזתי זה מה שחשוב. יש לי כמה מכות פה ושם אבל ככה זה שהולכים מכות. שאני הולך מכות יש לי טקטיקה שאני משתדל לשחק אותה אבו עלי ולצרוח על שמולי שאני עוד רגע תולש לו אוזן ושלא ימצאו את החלקים שלו אחרי שאסיים אתו. מזל שנשארתי בחיים אחרי הקרב הזה".

תמשיך את הסיורים כרגיל?
"בוודאי. כבר הערב יש לי סיור נוסף וגם למחרת. גם הלילה אבקר בתחנה המרכזית ואעשה את מה שאני עושה במקום הכי נמוך בתל אביב. מה שמצחיק הוא שחלק גדול מהמבקרים שהיו באוטובוס בטוחים שזה היה חלק מהסיור".