עינב בובליל (צילום: אלדד רפאלי, ערוץ 24)
בובליל. מי אמר שצריך קול רדיופוני ברדיו? | צילום: אלדד רפאלי, ערוץ 24

אם שפרה קורנפלד יכולה, אז גם עינב בובליל יכולה: בקרוב תגיש הבובלילה תוכנית רדיו חדשה ברדיו קול הים האדום באילת. כי אחרי שלושה חודשים בבית עם עשרות מצלמות, תוכנית ריאליטי בכיכובה, חתונה מתוקשרת, צילומים, כתבות ועוד ענייני עולם הזוהר, כנראה שהגיע זמנה של בובליל להתרחב לתחום נוסף בשואו ביז.

ואחרי שהאילתים הפנימו סופית את התושבת החדשה בעיר, הגיע הרגע לנצל את העובדה שיש להם סלב בקליבר שלה בעיר. לפני מספר שבועות קיבלה הבובלילית טלפון מהאנשי התחנה שהזמינו אותה לפגישה, כשעל הפרק הצעה לתוכנית רדיו יומית, שבמרכזה שיחות על נושאי היום, שאותה תגיש לצד שדרן נוסף בתחנה. 

משא ומתן בעניין הוליד את התוכנית שכל תושבי אילת יוכלו לשמוע כל בוקר מהשעה 11 עד 13, החל מבעוד שבועיים. אגב, פיילוט לא הוקלט, התוכנית פשוט תעלה לאוויר עם בובליל והשותף לשבוע ניסיון, ואם הכל יתנהל על פי התוכנית והציפיות היא תישאר שם באופן קבוע. לעוד הרבה מאוד זמן.

בובליל, עכשיו גם שדרנית רדיו?
"אני אשת אשכולות".

עוד בmakoבידור: הפט שופ בויז נחתו בישראל, לגיא גיאור יש כלי חדש, קרן פלס צריכה את עזרתכם באיך אומרים פטרוזיליה באנגלית, מייקל ג'קסון נרצח, אנסטסיה מירקין מ"הישרדות" התחתנה, משי קלינשטיין פגשה את אמא ריטה לסיבוב שופינג, הטרגדיה מאחורי החיוך של שני כהן ומה מחכה לכם ב"הישרדות 3".

רוצים לזכות בחופשה זוגית? שלחו לנו תמונה של הדבר שאתם לא יכולים בלעדיו ותתחילו לארוז מזוודה.

ומה עם כרטיסים לסרט "סיפור גדול"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש בכיכובם של איציק כהן ודביר בנדק.