ענת הראל רצה בפארק ועושה פרסומת לעצמה (צילום: ברק פכטר)
תצביעו | צילום: ברק פכטר

הערב הגדול של שלושת הפיינליסטים של "הישרדות VIP" יתרחש הערב, כאשר בסיומו אחד מהם יוכתר כשורד האחרון ויזכה בסכום של מיליון שקלים. את הימים האחרונים לקראת רגע השיא מזיעים אנה ארונוב, איתי שגב וענת הראל בקמפיין כדי לזכות בכמה שיותר סמסים שיעלו אותם לשלב הסופי של הערב.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

הבוקר כבר לא נותר לשלושה יותר מדי מה לעשות, מלבד להגיע לבריכת הסולטן בירושלים, לעשות חזרות לקראת הערב ולהחזיק אצבעות שמה שעשו עד כה עזר להם להגיע להכרעת חבר המושבעים.

את היום האחרון לפני הגמר ענת פתח במסלול הג'וגינג הקבוע שלה בפארק הירקון. אלא שהפעם הגיעה השורדת האיתנה לפארק מאובזרת בחולצה מיוחדת שרקמו לה החברות עליה נכתב בדיוק מה כדאי לכם לסמס היום בערב.

איתי שגב (צילום: מתן חכימי)
שגב. מעדיף לנוח | צילום: מתן חכימי

בניגוד להראל שהוכיחה שהיא יודעת איך מובילים קמפיין, איתי שגב בחר לקחת את הימים האחרונים שלפני הרגע הגדול יותר באיזי. את היום שלפני הוא העביר עם המשפחה בבית, נסע אחר הצהריים לחזרה הגנרלית של התוכנית בירושלים, ולאחר מכן נסע לחבר שגר בבירה, שם נשאר לישון בלילה.

השניים לא יצאו מהבית ובילו ערב שלם של מנוחה ושקט. שגב דאג לכבות את הפלאפון שלו ודאג להתנתק מכל מה שקורה מסביב כדי להירגע, לנוח כמו שצריך ולאגור כוחות. הדבר היחיד שליווה אותו במהלך הלילה שלפני היה משחק אנגרי בירדז- בו התעסק כמעט כל היממה שלפני הגמר הגדול. ולמרות שהוא לקח את הרגעים האחרונים למנוחה ושקט, מנחי ערוץ הילדים לא נחו וצילמו קמפיין הקורא לסמס לו.

ולא רק הם פתחו בקמפיין, בזמן ששגב היה עסוק בלנוח ולהירגע גם החבר'ה של הקומדי סטור בו כיכב בעבר, הכינו סרטון שקורא לכולם לסמס לו/

ממש כמו שגב, גם בגזרה של ארונוב לא נרשמו פעולות מיוחדות מצדה לקראת הגמר הגדול. הבחורה המשיכה להסביר לכל מי ששואל שהיא מגיעה לערב הזה  מאוד רגועה ובלי יותר מדי ציפיות שהיא תהיה הזוכה הזוכה הגדולה של הערב הגדול.

במת גמר הישרדות VIP (צילום: mako)
בימת הגמר הבוקר | צילום: mako

כראיה, את הרגעים האחרונים שלפני, העבירה ארונוב בעיסוקים, ארגונים וסידורים של הדברים העתידיים והנוכחיים שקורים בחייה כמו צילומי קליפ לפסטיגל ופעילות מסביב לשעון בסטודיו שלה, שם מתקיימים בימים אלו פתיחת החוגים לתלמידי בית ספר.

ומה עם בוקי אתם שואלים? השורד הבכיר של העונה ממשיך להחזיק את הקלפים צמוד לחזה ולא מוכן לשתף למי הוא הולך להצביע הערב. וכדי לייצר עוד קצת אקשן, שלח בוקי מכתב מעורכי דינו להפקת התכנית בדרישה להצמיד לו אבטחה מאחר והוא חושש לחייו. אחרת, לדבריו, אין בכוונתו להגיע לאירוע.

אנחנו מנחשים שבוקי ושאר השורדים יהיו שם בעוד קצת יותר מ-12 שעות, ויראו את אחד מהשלושה אוחז בצ'ק ענק עליו נכתב הסכום החלומי של מיליון שקלים. אנחנו ב-mako בידור נעדכן כאן לאורך הערב מהנעשה בבריכת הסולטן ובהכרזה על השורד VIP הראשון של ישראל.

אנא ארונוב
ארונוב. מעדיפה להשקיע בצילום

ענת הראל רצה בפארק ועושה פרסומת לעצמה (צילום: ברק פכטר)
שגב מי שמגיעה אחרונה | צילום: ברק פכטר
במת גמר הישרדות VIP (צילום: mako)
גיא כבר שם | צילום: mako