זו הייתה חתונה מפוארת, זוהרת ומוקפדת שנערכה תחת מעטה חשאיות בגן האירועים "יד חרוצים 11" בתל אביב. אלא שזוכת "הרווק עם דודו אהרון" נטע דנינו ובעלה דאז, דוגמן הולנדי מסתורי בשם פול, הזמינו לאירוע אך ורק בני משפחה וחברים קרובים ואסרו על כניסת התקשורת למקום. הסיבה? "הג'וב הדיסקרטי" של הבן זוג שבגללו ביקשה דנינו שלא ייחשף בשמו ובתמונה.

מחר (חמישי) בתוכנית "המתחזים" עם חיים אתגר, דנינו תחשוף לראשונה מול המצלמות כי נפלה קורבן למתחזה ושחייה היו שקר אחד גדול. היא תספר גם על היום שבו תמונה אחת מהיום המאושר שלהם דלפה ופורסמה אצלנו ב-mako סלבס - והסערה הענקית שהתעוררה בעקבות זה.

"בחתונה לא היו צלמים, אבל התמונות שלי דלפו ל-mako", חוזרת דנינו אל הלילה ההוא, "אחי הפעיל את הקשרים שלו וטישטשו לפול את הפנים. כתבו, 'חבל שאנחנו לא יכולים להראות לכם איזה חתיך הגבר האנונימי הזה. אנחנו לא יכולים לפרסם את התמונות שלו כי הוא עובד בעבודה סודית'".

נטע דנינו, יוני 2016 (צילום: מתוך instagram)
נטע ובעלה דאז | צילום: מתוך instagram

"הבנתי שזה קשור לאותה עבודה סודית, שבגללה אסור שהוא יתפרסם ושהוא לא רצה שיידעו שהוא התחתן", מסבירה דנינו. פול דרש מדנינו שלא להעלות תמונות שלהם גם לחשבון האינסטגרם הפעיל שלה, שבאותה תקופה היה גם מקור פרנסתה. בהמשך, דרש ממנה לסגור אותו לאלתר. 

רק נזכיר שלפני כשנה פרסמה דנינו פוסט חשוף ואמיץ בו סיפרה על תהליך הגירושים הקשה שהיא עוברת, בו טענה כי סבלה מאלימות מילולית מבן זוגה וחוויות קשות נוספות. עכשיו מסתבר שמאחורי מערכת היחסים של בני הזוג מסתתר סיפור גדול יותר ממה שתיארנו לעצמנו.