בטיפול האחרון של שני ודני, המומחה של "חתונה ממבט ראשון", דני פרידלנדר פתח את שעל ליבה של שני. "כל החיים אומרים לכן הנשים, ואני לא אוהב הכללות, שלא לעשות עניין ושני היא קלאסית של הדבר הזה", הוא אמר היום (שישי) בראיון ל"גלית ואילנית", "שני מנסה לספוג את הרוחניות, שהיא מקסימה בעיניי, אבל את זה היא סוחבת כל העונה".

"אספר לכם שהיא קצת כעסה עליי, אבל בסופו של דבר ביטאתי את הקול ששני לא מצליחה לבטא", המשיך ושיתף דני בכנות. ולא רק הוא הציף כמה פערים בטיפול לא פשוט, גם יעל דורון גרמה לניצן ולמנו להבין שיש דברים בזוגיות שצריך לטפל בהם. "יעל הייתה חזקה, קשוחה ולא מוותרת. אנחנו שם כדי לקדם תהליכים", הבהיר דני, "יעל מזהה שהרגש לא מגיע עד הסוף בין מנו וניצן ובמבחן התוצאה זה קידם אותם".

בהמשך התייחס דני למושג "דיאטת מגע", שנוצר בזכות הטיפול עם שי והדס. "זאת דחקה שהם עשו עליי", צחק דני, "אני לא רוצה שהם לא ייגעו, הרי זוגיות בלי מגע זאת לא זוגיות. רציתי להוריד את החרדה של שני הצדדים: שהדס לא תצטרך להיות במגננה, וששי לא יצטרך להיות בהססנות. זה טריק של מטפלים זוגיים: אתה נותן להם איסור – או שהם יעשו עבירה או שיהיה אפקט וזה עובד על שי והדס". 

לסיום, דני סיפר על ההכנות לסופ"ש הזוגות שמתקרב בצעדי ענק. "אנחנו מתחילים להתארגן והזוגות יודעים שזה קורה. קבוצה זה מקום עם המון כוח. יש מראות שמשקפות דברים נעימים, יש מראות שקרניות ויש מראות שעושות אותנו כעורים. הסופ"ש זוגות הוא כל המראות ביחד".