מצבו של יהודה בארקן (75) ממשיך להיות קשה, זאת אחרי שנדבק בנגיף הקורונה ופונה לפני ימים אחדים לבית החולים הדסה עין כרם כתוצאה מהידרדרות במצבו. לפי הדיווחים, מצבו של בארקן החמיר במהלך האשפוז והוא סובל מקשיי נשימה.

בנו, רועי, אמר ל-mako סלבס אתמול (ראשון): "אנחנו מודים מקרב לב על ההתעניינות והתמיכה. בשלב הזה אנו מעדיפים לשמור על פרטיות המשפחה ומבקשים להמשיך ולהתפלל לשלומו".

השחקנית ניצה שאול, חברתו הטובה של בארקן ומי ששיחקה לצידו בסרטים "חגיגה בסנוקר", "כץ וקרסו" ו"אהבה בשלייקס", דיווחה ב"חדשות הבוקר" על מצבו. "יהודה לא במצב הכי טוב. הוא לא מורדם, אבל עוזרים לו בנשימה עם חמצן", סיפרה שאול, "המשפחה מבקשת לשמור על פרטיות ומוסרת תודה רבה על הברכות והאנרגיות הטובות ששלחו לו. מחפשים עכשיו דרך שתוביל להחלמתו, כמה שיותר מהר".

מתי דיברת עם יהודה בפעם האחרונה?
"ביוני היה לי יום הולדת והוא שלח לי ברכה מקסימה. דיברנו ואמרתי לו תודה. הייתי בשוק כששמעתי כי חלה בקורונה, חשבתי, למה הוא לא נזהר יותר? אני יודעת שזה קשה לו כי הוא איש עם נתינה ורצון לשמח. לא יודעת איפה הוא הסתובב, אולי הוא היה קצת שובב, ומתוך הרצון שלו לקשר עם אנשים הוא כנראה נחשף".

יהודה בארקן חוזר למסך הגדול (צילום: מתוך "אהבה בשלייקס", יונייטד קינג)
יהודה בארקן וניצה שאול ב"אהבה בשלייקס" | צילום: מתוך "אהבה בשלייקס", יונייטד קינג

העיניים שלך נוצצות כשאת מדברת עליו.
"אני רוצה שהוא יבריא, אני כל כך אוהבת אותו. הוא איש מיוחד עם שאר רוח. יהודה בחר בדרך שלו והוא כל כך צנוע, לא כופה את דעתו, יש בו כל כך הרבה טוב. הוא שחקן נפלא, תענוג לעבוד מולו ולשבת ולהקשיב לו. הוא אדם מיוחד במינו והלוואי שיהיה בריא".