דויד סער רק בן חצי שנה, אך לזכותו כבר אפשר לזקוף מהפכה לא קטנה לה גרם בחייו הקצרים. מאז הגיח לאוויר העולם, עבר אביו, שר הפנים גדעון סער, שינוי גדול באורח חייו והסתכלות שונה לחלוטין על התנהלות חייו עד כה.

מקורבים לסער מספרים כי בחצי השנה האחרונה הוא החל בתהליך התקרבות לדת. לא מדובר בחזרה בתשובה ואל תצפו לראות אותו במסדרונות הכנסת עם כיפה על הראש, אך הכיוון ברור.

סער החל לשמור שבת וכחלק מהתהליך הפסיק לנסוע בשבת, ומי שרוצה להשיג אותו במהלך סוף השבוע יודע שהוא יענה לטלפון רק עם צאת הכוכבים.

עד לפני כמה שנים, סער היה ידוע כאחד שמנהל אורח חיים חילוני תל אביבי, שכלל בין השאר תקלוט במועדונים מדי פעם.

עוד ב-mako סלבס:

בסביבתו של השר מוספים כי אורח החיים הזה הוא כרגע זיכרון רחוק, אליו הוא ממש לא מתגעגע. לדבריהם, השינוי החל עם הולדתו של דויד, אשר בבריתו סער שימש כסנדק, ומאז הוא עבר תהליך רוחני, שהביא אותו לרצון לקבל על עצמו את מצוות השבת ואף ללכת ללימודי תורה מדי פעם.

גאולה אבן, אם תהיתם, לא שותפה לתהליך הרוחני הזה אבל מכורח הנסיבות היא מכבדת ומקבלת באהבה את בעלה ואת החלטותיו. השניים קנאים מאוד לפרטיותם וחרדים מאוד לכל התעסקות שקשורה לזוגיות ולהתחזקות שלהם. לא בכדי הם מסרבים בנימוס לעשרות הצעות מכלי התקשורת לערוך איתם ראיון אישי.

"לגאולה אין שום בעיה עם ההתחזקות של גדעון", מסכם גורם המעורה בפרטים, "היא מכבדת את זה ואף זורמת איתו במה שמתאים לאורח החיים שלה".

פפראצי גאולה אבן וגדעון סער ינואר 2014 (צילום: ראובן שניידר )
מחוזקים | צילום: ראובן שניידר

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +