אבי לוי מודח מבית האח הגדול (צילום: צ'ינו פפראצי)
אבי לוי. עשה דרך ארוכה בבית | צילום: צ'ינו פפראצי

לא בטוח שכאשר נחת אבי לוי בבית "האח הגדול" הוא האמין שיצליח לשרוד במתחם במשך שלושה וחצי חודשים ולהגיע מרחק פסיעה מהגמר. אבל שבוע לפני הסוף, ובפעם הראשונה בה עמד להדחה, הקהל אמר את דברו ושיגר את השרברב העממי חזרה לטבריה, לאישה מיכלי ולילדים.

"אני מאושר, באמת מאושר. להגיע למקום שישי זה מאוד מאוד מכובד", מגלה לוי העולז ביום שאחרי. "אין לי שום תלונות ואכזבות, אני שלם עם הכול וגם בטעיות שעשיתי. אני מאוד מרוצה מכל החוויה".

איך היה לחזור הביתה ולהיפגש עם המשפחה אחרי כל הזמן הזה?
"מרגש מאוד. הגענו לטבריה אתמול בארבע בבוקר וכמובן שלא ישנתי אפילו רגע אחד. ספגתי את הבית, את השכנים ואת הילדים. הייתה לי שיחה ארוכה מאוד עם מיכלי שלי שמאוד מאוד התגעגעתי אליה. לא האמנתי מה השתתפות שלי בתוכנית עשתה בטבריה, אני בשוק מכל גילוי הערצה והתמיכה שאני מקבל. מצפצפים לי מכל מכונית ומדהים לראות איך כל טבריה התגייסה מאחורי".

לא מאכזב להגיע כל כך קרוב לגמר ולהיות מודח בסוף?
"תשמע, לא הייתי מועמד הדחה במשך כל העונה וזה היה המבחן הראשון שלי באמת. ברגע שראיתי שאיתי העיף את ביז'ו ודורין אז הבנתי שהוא מאוד חזק בחוץ ושאני החוליה החלשה מבין כולם. ידעתי שאני הולך הביתה וזאת לא הייתה הפתעה. בסופו של דבר אני מאוד הופתעתי שהגעתי לאן שהגעתי. בשביל דמות עממית ומבוגרת כמוני להגיע למקום השישי זה הרבה יותר ממכובד. כשהגעתי לתוכנית הייתי בטוח שאשרוד מקסימום חודשיים".

אבי לוי מודח מבית האח הגדול (צילום: צ'ינו פפראצי)
שומר על גישה חיובית כמו תמיד | צילום: צ'ינו פפראצי

היה שלב מסוים במהלך העונה שחשבת שיש לך סיכוי להגיע עד הסוף?
"היו רגעים כאלו כן, שהרגשתי שהדברים זורמים לי היטב ויש לי סיכוי לקחת. אבל נראה לי שזה שלא עמדתי להדחה לא נתן לי אפשרות לבחון כמה אני חזק בחוץ".

אחרי שהשתלט על נישת הדייר האבהי וסיפק קאצ' פרייז עממים לכל דורש, המומנטום החיובי של לוי בתוכנית השתנה לחלוטין בשבוע שעבר כאשר שם להדחה את דורין סגול ועמד לראשונה העונה תחת חיצי הביקורת. סגול מצידה לא ממש לקחה את העניין בצורה חיובית, וטענה שלוי הוא צבוע ולא אמין.

"אני מצטער על כל הקטע שהיה לי עם דורין, ואני מבין את הכעס שלה כלפי. אנחנו עכשיו לפני יום כיפור ובחודש הסליחות, ואני אשמח להרים לה טלפון ולהתנצל בפניה. לא רק לדורין, אני רוצה להתקשר לכל הדיירים ולבקש סליחה מכולם. זה חודש של סליחות וזה חשוב, אבל בל נשכח שבסופו של דבר זה רק משחק ויש חיים אמתיים שמחכים לנו בחוץ".

יש עוד כמה דברים שאתה מצטער עליהם במהלך השהות שלך בבית?
"כן, אני מצטער על זה שאולי לא הייתי צריך לשמור על קשרים כאלה הדוקים עם חלק מהדיירים ולשמש להם כדמות אב, ואז אולי הם לא היו מתאכזבים ממני. בגדול אני מאוד שלם עם כל מה שעשיתי ויודע שיצאתי בצורה הכי מכובדת שיש ולא פגעתי באף אחד במשך כל העונה".

אבי לוי מודח מבית האח הגדול (צילום: צ'ינו פפראצי)
כמעט והגיע לגמר | צילום: צ'ינו פפראצי

איך אתה מסביר את החיבור בינך לבין לאון ודור?
"זה משהו שלא הייתי יכול לתכנן אותו מראש, אבל נוצרה בנינו חברות עמוקה. הם כמו שני ילדים בשבילי והם בחורים טובים ומקסימים. אני חושב שהם מאוד אהבו את הדמות שלי כטברייני העממי וסוג של אבא בשבילם. אין לי ספק שנשמור על קשר בהמשך ונשאר חברים".

מי אתה מהמר שייקח בסוף?
"אני הולך על לאון. הוא בחור טוב ויש לו גם את הלוק הנכון. אבל באמת שאי אפשר לדעת, זאת הייתה עונה מאוד מפתיעה והכול יכול לקרות. קרו הרבה דברים מוזרים כמו זה שפעם ראשונה דייר שנכנס באמצע העונה הגיע לגמר. ככה שהכול פתוח והכל יכול לקרות".

מה לגביך? נראה אותך עכשיו חורש השקות ודברים מין הסוג הזה?
"לא, זה לא מעניין אותי הדברים האלו. אני גר בטבריה וזה רחוק מכל ההמולה, ואני גם לא יודע מה זה אומר השקות בכלל. אני חוזר לאינסטלציה ולצינורות כי זה מה שאני אוהב לעשות. אני כן אשמח אם מישהו ייתן לי פינה ברדיו בשביל לדבר על אלבומי רוק קלאסיים".

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +

אבי לוי מודח מבית האח הגדול (צילום: צ'ינו פפראצי)
עדיין מעכל איך זה להיות בחוץ | צילום: צ'ינו פפראצי

אבי לוי מודח מבית האח הגדול (צילום: צ'ינו פפראצי)
חוזר חזרה לטבריה | צילום: צ'ינו פפראצי

אבי לוי מודח מבית האח הגדול (צילום: צ'ינו פפראצי)
לך תשמע קצת לד זפלין | צילום: צ'ינו פפראצי

_OBJ