אחרי שראיתם את הברכות של הסלבס בחו"ל לכבוד יום האהבה הבינלאומי, הגיע הזמן להציץ על אלו של ידעוני ארצנו, שגם הם לקחו חלק בהשתפכות האהבה ברשתות החברתיות.

אין תמונה
ענבל היא חלק רישמי מהמשפחה

הראשון לציין את המאורע החשוב, היה שלום מיכאלשווילי, שהעלה תמונה בה רואים אותו עם חברתו ענבל שלוי ואחיו, בתמונה משפחתית שלא זכינו לראות אף פעם. לצידה הוא כתב "משפחה זה החיים. יום אהבה שמח ואוהב לכולם". אנחנו אהבנו זה בטוח.

אין תמונה
ממ"ב. איפה החבר?

חשבנו שמארינה מקסימיליאן בלומין תפנק אותנו בתמונה שלה ושל הבויפרנד שלה, גיא מנטש, אך לצערנו היא העלתה תמונה שלה לבד וכתבה לצידה "Happy valentines lovers", שזה גרם לנו קצת לפהק. 

אין תמונה
אטיאס. רמז מישהו?

עכשיו נעבור אל מעבר לים, לרווקה הטרייה מורן אטיאס, ששניה לפני יום האהבה חזרה לשוק הרווקות לאחר הפרידה מהמיליארדר לאפו אלקן. אטיאס העלתה תמונה של פרחים ולצידה כתבה "Starting the day with this emoji️ Thank you. #Happy #love #day emojiemojiemoji️ Una vita senza amore e' ..." . כמובן שבשתי שפות, כי צריך שגם לאפו וחבריו באיטליה יבינו. העיקר שאנחנו הבנו.

אין תמונה
תישבי. יש לה אהבה

במקרה של נועה תשבי, שלה יש חבר, רוס, היא בחרה לפנק אותנו בתמונה שלה ורק שלה, ולצידה כתבה משהו באורך הגלות, אז החלטנו לא לעייף אתכם להביא את המעניין ביותר: " emojiemojiemoji Happy Valentine's Day!" .

אין תמונה
רייכל. נראה טעים

האב הטרי יחסית, עידן רייכל, העלה תמונה של פאי תותים תוצרת בית ולצידה כתב "The best hand made gift , by Damaris ;););)".

אין תמונה
סלע והבעל. לאבי דאבי

עוד אם טרייה, רותם סלע שמה, העלתה תמונה שלה ושל אריאל רוטר ולצידה כתבה " My emoji ". העיקר שזכרת.

אין תמונה
קותי סבג. רמז לחברה

קותי סבג העלה תמונה שלו עם בלונים מחוץ לאולפן של התוכנית "מה אתם אומרים?" בה הוא משתתף, ולצידה להבדיל מכולם הוא לא כתב כלום, נתן לבלונים ולתמונה לדבר.  

אין תמונה
הזר של דנה דנקנר. כל הכבוד לטל

טהוניה רובל (צילום: מתוך האינסטגרם של טהוניה רובל, instagram)
הנוף של טהוניה וחיים | צילום: מתוך האינסטגרם של טהוניה רובל, instagram

mako בידור בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +