בר רפאלי ביום הולדת של ציון ברוך (צילום: שוקה)
רפאלי. תורמת מרחוק | צילום: שוקה

בזמן שרן דנקר, שירי מימון, כוכבי הישרדות ועוד אומנים ירדו לדרום הארץ כדי לתרום את חלקם במלחמה, גם בר רפאלי רצתה לתרום. הבעיה: כבר כמה שבועות היא לא נמצאת בארץ ועוד יותר בעיה, היא בכלל לא עתידה להגיע לארץ בשבועות הקרובים בגלל ריבוי בעבודות חו"ליות.

לכן החליטה רפאלי יחד עם אימה ציפי לוין לעשות מעשה, ובימים האחרונים הרימה ציפי טלפונים בשמה ובשם בתה לחברות שונות, שיתרמו לחיילים הפצועים שנמצאים בבית חולים תל השומר. זה התחיל עם חברת "פוקס", שרפאלי היא הפרזנטורית שלהם, ששלחו בשמם ובשם לוין את רפאלי שקים של ביגוד לחיילים בבית החולים, והמשיך עם חברת "תנובה" ו"הוואי", שגם תרמו מוצרים.

הבחירה בגורמים הללו נעשתה לאחר שמתנדבת בשם שרה זלצרמן, שידועה כמתנדבת ותיקה במחלקת השיקום של בית החולים תל השומר ולאחרונה גם בתור אימא של נטע לי מ"הישרדות 2", פנתה אל השתיים, ביקשה את עזרתן בגיוס ואמרה להן איזה סוג של חבילות יכולות לעזור. אז החבילות הגיעו וחולקו והייתה שמחה גדולה. אמנם היא הייתה יכולה להיות גדולה יותר אם רפאלי בעצמה הייתה מגיעה לחלק את החבילות, אבל גם זה מספק.

הישרדות- נטע לי (צילום: שוקה)
זלצרמן. תבוא לפרגן לאימא ולחיילים | צילום: שוקה
ציפי לוין, בר שותפה מלאה בתרומה?
"בודאי. כל דבר שאנחנו יכולות לעשות על מנת לעזור - אנחנו נעשה עם הרבה אהבה".

זלצרמן, שיתוף פעולה עם משפחת רפאלי?
"הן פשוט נפלאות. תמיד כשאני מבקשת מהן משהו זה על המקום".

ועכשיו יש לך כוכבת בבית שאת יכולה גם לגייס.
"היא עוד לא כוכבת, בקושי ראו אותה עד היום בתוכנית. אני מעלה לה את הרייטינג אצל הפצועים בבית חולים. הילדים שלי גדלו בתל השומר והחיילים בבית חולים שואלים כל הזמן אם היא תבוא לבקר. רציתי שהיא תבוא היום כי זה היומולדת שלה, אבל לא שיחררו אותה מהעבודה. אני בכלל רוצה ומתכננת שכל החברים מ'הישרדות' יבואו".