הם היו הזוג המלכותי של עולם הבידור הישראלי והדהימו את כולם לפני יותר מעשור כשהודיעו על גירושיהם. השחקן אקי אבני והדוגמנית סנדי בר נפרדו אמנם, אבל נשארו בקשר לטובת בנם המשותף, ליאם, שהיום כבר בן 16. סנדי ואקי עדיין מתגוררים באותו הרחוב ובסמיכות זה לזו, שומרים על מערכת יחסים חברית - וסנדי אפילו כיבדה את אקי בנוכחותה בחתונתו השנייה עם ניקול מילר לפני שש שנים.

בראיון חשוף לרפי רשף בתוכנית "אינטימי" הערב (חמישי, אחרי עובדה, ערוץ 12) אקי מספר איך מתנהל היום הקשר בינו לבין גרושתו. "אני רוצה להחמיא לזוגיות המופרדת של סנדי ושלי. מהר מאוד הבנו שמה שיש בינינו נגמר, אבל מה שעומד בינינו כרגע זאת הנשמה של הילד, שצריכה להיות שפויה ושמחה", מתאר אבני.

"זאת האחריות שלנו ולקחנו אותה בשתי ידיים", ממשיך אבני, "אנחנו גרים תמיד אחד ליד השנייה, סנדי גרה שלושה בתים ממני. תמיד הייתה לנו דלת פתוחה, היא הייתה יכולה לבוא ואני תמיד יכולתי לבוא אליה".

הפרסומת שהפכה את סנדי בר לכוכבת ענק בישראל (צילום: החדשות 12)
"מהר מאוד הבנו שמה שיש בינינו נגמר, אבל שעומדת בינינו הנשמה של הילד". סנדי בר | צילום: החדשות 12

אבני מגלה כי אשתו ניקול מקבלת את מערכת היחסים שלו עם סנדי באופן בריא ומחבק. "ניקול הבינה שהמשולש הזה הוא בנשמתי כי הילד שלי נמצא שם, ושכדי להצטרף לחיים שלי צריך להסכים למשולש הזה", הוא מסביר, "ניקול עשתה את זה באומץ. זה לא פשוט ולפעמים אפילו מאיים, המשוואה הזאת".