אלין לוי במשחק כדורסל של אלישי כדיר 1 (צילום: עודד קרני)
לוי. זאת לא היא | צילום: עודד קרני

בחודשים האחרונים מופץ ברשת, תחת הכותרת "סרטון הסקס של אלין מהאח הגדול", סרטון שבו נראית בחורה בלונדינית בעלת דימיון לאלין לוי מבצעת מין אורלי בגבר. הסרטון, שנמשך 30 שניות, מעורר היסטריה בקרב הגולשים ואף נפתחה עבורו קבוצה בפייסבוק, שמונה כבר כ-10,000 חברים.

לסרטון נוסף גם כיתוב שאומר: "אם עוד לא שמעתם, כנראה שאתם לא מעריצים באמת, דמות מפורסמת מ'האח הגדול' צולמה על ידי האקס, שהעביר לחבר, שהעביר לחבר, שהעביר לחבר". לוי התוודעה לסרטון המשפיל רק אתמול, ובשעות הקרובות היא כבר מתכוונת לגשת למשטרת ראשל"צ ולהגיש תלונה נגד מפיציו.

אלין, לא נעים.
"אני חסרת מילים. זה לא הגיוני שיקרו דברים כאלה. זה שבכלל דבר כזה מופץ בפייסבוק כבר חודש ימים והם לא מורידים את זה - זה דבר אחד, ודבר שני, אני יכולה להבטיח שמי שיפיץ את הסרטון הזה נורא יתחרט על זה".

האמת שהיא קצת דומה לך.
"בשיער נורא, אבל הסתכלתי על הסרטון הזה ויש שם שרשרת שהיא לובשת עם מגן דויד ענקי שבחיים לא הלכתי עם דבר כזה. אני מכירה את הגוף שלי ויודעת מי אני, אז נורא ברור לי שזאת לא אני".

למה שמישהו ינסה לפגוע בך ככה?
"אני לא יודעת למה. אני לא חושבת שזה עניין אישי, אני חושבת שזה פשוט אנשים נורא משועממים באינטרנט. זה כנראה מישהו שגלש באינטרנט ואמר 'אוי הנה היא דומה לאלין, בוא נעשה עם זה משהו'".

 

אין תמונה
עמוד הפייסבוק של הקבוצה

יש לך איזה אקס שיכול אולי לעשות דבר כזה?
"ממש לא, כי זאת לא אני שם, חמוד".

אבל זה נראה הכי אמיתי, זאת גם נשמעת את.
"נו באמת, אפשר להדביק דברים, אפשר לעשות עריכות".

אני מקווה בשבילך שהמשטרה תעשה את עבודתה ושיתפסו את הבן אדם.
"ואז ההורים שלו ישלמו את הנזק. מרוב שאני בטוחה במעשים שלי אני יודעת שמי שניסה לפגוע בי נורא יתחרט".

>> ליאל קולט פוטרה מהמחזמר "עפרה"