יממה לאחר שידור התחקיר על פרשת אייל גולן ברשת 13, בת זוגו דניאל גרינברג שוברת שתיקה בפוסט שהעלתה לעמוד האינסטגרם שלה. "זכיתי לאהוב אהבת אמת את האדם שלצידי", כתבה. "זה שמכבד אותי, זה שמקבל אותי כפי שאני, זה שמפרגן לי ומחמיא לי בלי סוף, זה שמעניק לי שקט נפשי וביטחון עצום באהבה שלנו, זה שתומך בי ובהצלחה שלי בכל זמן".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

כמה שאני אוהבת אותך . את הברכה שלנו קיבלנו , האושר שלנו הוא רק שלנו , הימים , השבתות בבית בשקט שלנו .. זה גם רק שלנו ואני מודה שזכיתי . זכיתי לאהוב אהבת אמת את האדם שלצידי , זה שמכבד אותי ,זה שמקבל אותי כפי שאני , זה שמפרגן לי ומחמיא לי בלי סוף , זה שמעניק לי שקט נפשי וביטחון עצום באהבה שלנו ,זה שתומך בי ובהצלחה שלי בכל זמן . זה שאת השיחות נפש הכי עמוקות שלי אני אנהל רק איתו ואת החוויות הכי מדהימות שלי עברתי כשהוא לצידי . הוא החבר הכי טוב שלי והשותף שלי לחיים , הטוב בהתגלמותו, הנשמה הכי גדולה שהכרתי . אז כן , זה בגללך שסתם אני מחייכת כל יום מאושר ואני רוצה להודות לך על שזכיתי בכל הטוב הזה . איתך לצידך מאחורייך תמיד ❤️

A post shared by (@danielgreenberg) on

בכך היא הצטרפה לבני המשפחה והחברים הקרובים שהביעו תמיכה בדרך יצירתית. בזמן שידור התחקיר אמש (ג'), אותו ערכו אורלי וילנאי וגיא מרוז, שודר לאייל סרטון בו השתתפו חבריו, זמרים החתומים ב"ליאם הפקות", חברת ההפקות שלו, אימו וילדיו שהתכנסו כדי לחזק את גולן עם שיר אהבה ועידוד.
השיר הוא ביצוע מחודש ל"מתגעגע", אחד מלהיטיו הגדולים של גולן והוא הוקרן לזמר בברזיל, בדיוק בשעה בה שודר התחקיר.

זמן קצר לאחר השידור, התעוררה לא רק סערה תקשורתית אלא גם מחלוקת בקרב הציבור שהתחלק למי שיצאו נגדו ולמי שבחרו להמשיך להגן על הזמר. גם בעולם הבידור הנושא בער, והביא למספר פוסטים - בעד ונגד - מצד מפורסמים. עדי לאון, מנהלו המוזיקלי של גולן ששמו הוזכר גם כן בסרט, העלה תמונה משותפת של השניים וכתב: "זמר השנה 8 שנים ברציפות, אהוב הקהל ועם ישראל...מי שמאמין לא מפחד". אופירה אסייג, חברתו הטובה של גולן, גם היא בחרה בצד של הזמר וכתבה: "מי שמאמין לא מפחד".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 

זמר השנה 8 שנים ברציפות , אהוב הקהל ועם ישראל . בקרוב סינגל חדש . מי שמאמין לא מפחד ❤️ @eyalgolan1

A post shared by עדי לאון (@adileon2) on

בצד השני עמדה כמעט לבדה אלכסה דול, שהעלתה פוסט בו היא נותנת את הזווית האישית שלה לסיפור ששודר: "ראיתי את הסרט שפירסמו על אייל גולן. והרגשתי צורך עז לפרוק, בתור מובילת דעת קהל. בתור אישה שבנות צעירות רואות ומחקות אותה. אני מזועזעת - מהסיפור, מהעדות. בתור דוגמנית שחיה במקומות שונים בעולם, לא פעם התמודדתי עם סיטואציות דומות בהן גבר מפורסם, עם כוח מנצל את מעמדו כדי להשיג את מבוקשו. וכמובן גם הפמליה שלו. אני יודעת איך זה מרגיש, לאבד את הקול, ואת ההיגיון הבריא ולהרגיש מאוימת תחת הילת הכוח של הבן אדם העומד מולכן. למזלי הרב ניצלתי בנס, אבל עצם התקיפה של אותו גבר מבוגר, הבהלה שלי והסיטואציה - פשוט קפאתי".

 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 

A post shared by Alexa Dol • אלכסה דול (@alexa_dol) on

התחקיר המדובר של אורלי וילנאי וגיא מרוז הביא את עדויותיהן של נשים צעירות (אז נערות) שלדברי השניים התלוננו על ניצול מיני מצד הזמר, אביו וקרוביו, כמו גם עדות של גולן עצמו, מנהלו בני פרץ ועוד.