חתונה עידו ויונית - ניצן הורוביץ (צילום: אלעד דיין)
שפרה ומולי. כמה שמתם? | צילום: אלעד דיין

אחרי שלוש שנים של זוגיות, דירה משותפת וניסיונות להתרחק מאור הזרקורים, היום הגדול הגיע. הערב, ממש לפני כמה שעות, נישאו יונית לוי ובן זוגה עידו רוזנבלום. השניים נישאו בטקס מצומצם, בזמן שקושמרו הגיש במקום לוי את החדשות המרגשות על עסקת שליט.

כמו כל מערכת היחסים שלהם, גם החתונה של השניים תוכננה בחדרי חדרים. הכל התחיל בהצעת נישואין רומנטית ביום ההולדת של לוי, המשיך בחרושת שמועות על תאריך ומיקום הארוע (היה גם דיבור על חתונה בחו"ל) והסתיים, כאמור, הערב בחתונה מצומצמת מול עשרות מוזמנים בלבד.

החתונה התקיימה בדירתם של לוי ורוזנבלום, שנערכו לערב הגדול בעזרת מנופים, משאיות עמוסות לקראת האירוע ושאר ציוד. במהלך היום רוזנבלום היה באזור כדי לפקח שהכל מתנהל כשורה ולוי בילתה עם הסטייליסטית שהכינה אותה לקראת הערב.

שלל חברים ואורחים הגיעו לקראת השעה חמש בערב לדירתם של בני הזוג, ביניהם מנכ"ל חדשות 2 אבי וייס, מולי שגב ושפרה קורנפלד, מנכ"ל קשת אבי ניר, עורך האח הגדול יורם זק וחבר הכנסת ניצן הורוביץ.

גם הכתב הצבאי של חדשות 2, רוני דניאל, והכתב המדיני אודי סגל הגיעו, אבל עזבו זמן קצר לאחר תחילתו של הטקס, כשהחלו הדיווחים על עסקת שליט.

הטקס החל בשעה 18:40, מספר דקות לאחר מכן נכנסו הזוג אל מתחת לחופה לצלילי "חלום ליל קיץ", עם סיום הטקס הודה הזוג לזו ששידכה ביניהם - אשת הטלויזיה גל גבאי. הצליח לה.

 

חתונה עידו ויונית - רוני דניאל (צילום: אלעד דיין)
ניצן הורוביץ. נציגות גאה | צילום: אלעד דיין

חתונה עידו ויונית - שפרה ומולי (צילום: אלעד דיין)
רוני דניאל. ברח מהר בגלל עסקת שליט. לגיטימי | צילום: אלעד דיין
חתונה עידו ויונית - אודי סגל (צילום: אלעד דיין)
הקולגה אודי סגל. גם נטש במהרה בגלל החדשות הגדולות | צילום: אלעד דיין
חתונה עידו ויונית - אבי וייס (צילום: אלעד דיין)
מנכ"ל חדשות 2 אבי ווייס. יום גדול גם בשבילו | צילום: אלעד דיין