דנה אינטרנשיונל בכוכב נולד (תמונת AVI: כוכב נולד)
אינטרנשיונל והכתף. מי שם ראש? | תמונת AVI: כוכב נולד

אחד הדברים היותר טובים שקיבלנו עד כה מהעונה החדשה של "כוכב נולד" הוא, ללא ספק, הצטרפותה של הדיווה דנה אינטרנשיונל לפאנל השופטים. היא קולית, היא מתוקה, היא צבעונית והיא יודעת מה היא אומרת. ואם גם אתם בחנתם אותה מקרוב בתוכניות האחרונות בטח יצא לכם לשאול באיזשהו רגע: "אבל מה לעזאזל יש לה על הכתף?".

ובכן, מתברר שהצלקת הבולטת שיש לדיווה על כתף ימין אינה תוצאה של כוויות מהשמש, שיזוף יתר או מחלת עור חס ולחלילה. אז מה כן? מתברר שכשדנה הייתה ילדה (כלומר, ילד), היא טיגנה לעצמה אוכל והתעסקה במחבת שמן רותח, שבתאונה מצערת נשפך לה על הכתף.

אינטרנשיונל חיה עם הצלקת בשלום כבר לא מעט שנים וכבר לא ממש מתייחסת לקיומה, אבל למאפרות של "כוכב נולד" העניין דווקא הציק. הן ביקשו רשות מדנה להסתיר את הצלקת עם איפור, אבל הדיווה השיבה שהיא כבר רגילה, זה טבעי מבחינתה, ולכן אין צורך להסתיר.

שי כרם, מנהלה האישי של אינטרנשיונל: "היא הפסיקה לבשל מאז".

ואם אתם רוצים לחבב אותה עוד קצת, בואו תשמעו מה קרה אתמול כשהיא הגיעה לאולפנים לקראת תחילת התוכנית של "כוכב נולד" ונתקלה בארבע בנות דתיות שנותרו בחוץ מפאת חוסר מקום. הבנות ניגשו לדיווה וסיפרו לה שהן הגיעו היישר מירושלים, מה שגרם לנפשה של הכוכבת להתרכך. היא השתיקה את הבנות, חיבקה שתיים מכל צד, הגיעה איתן לכניסה, הסבירה שהן בנות משפחה שלה מירושלים ונכנסה לאולפן. מלכה.

עוד בmakoבידור: בר רפאלי חוגגת עם אייל גולן בקיסריה; מסיבת ההפתעה של נינט ליודה; גיא גיאור, גיא לובלצ'יק ומייקל לואיס ישתתפו ב"נשות הטייסים"; עידן חביב ישחק בדרמה קומית חדשה; ג'ורג' קונסטנזה לוקח שיעורי גלישה מגל פרידמן; פורסמו ממצאי נתיחת הגופה של מייקל ג'קסון.

רוצים כרטיסים לסרט "חיבוקים שבורים"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש של פדרו אלמודובר בכיכובה של פנלופה קרוז.