את השחקנית והדוגמנית עדן סבן הכרנו לפני קצת יותר מארבע שנים, כשהתפרסמה בתוכנית ריאליטי, ומאז החליטה שהיא עושה הכל כדי להגשים את החלום שלה להיות שחקנית. היום אנחנו רואים אותה מככבת בלא מעט סדרות על המסך, כשביניהן גם בזירה בינלאומית של נטפליקס. היום (שישי) בשיחה עם גלית ואילנית סיפרה על ההשפעה של מערכות היחסית של אמה עם בני זוגה ועל השינוי התפישתי שעשתה בנוגע למוסד הנישואים.

לסבן יש שלושה אחים, כשכל אחד מהם הוא מאבא אחר, כך שזה כנראה מאוד השפיע על השקפת עולמה בנוגע לחתונה. "אנחנו ארבעה ילדים מארבעה אבות שונים", סיפרה סבן, "לפני אדם ראיתי את מוסד הנישואים כמשהו שלא בא בחשבון. לא הסכמתי ולא דמיינתי את זה קורה. עם כל בן זוג שהיה לי הנחתי את זה על השולחן ואמרתי שאני לא מוכנה לחתונה ולא מוכנה לעמוד ברבנות".

עדן ואדם (צילום: רונן פדידה)
צילום: רונן פדידה

סבן נמצאת היום בזוגיות יציבה וממוסדת עם בן זוגה, אדם טל, וכנראה שהוא אחראי על השינוי המחשבתי. "מהרגע שראיתי את אדם, האביר שלי, התפישה שלנו השתנתה", אמרה הדוגמנית, "גם הוא לא ראה את עצמו מתחתן. אפילו שאנחנו צעירים הצלחנו להשתיק את הפחדים, להתמודד איתם ולהבין שאנחנו נגד העולם ושאנחנו פה כדי ליצור דרך חדשה ובית חדש ויצרנו אותה".