אחרי מצעד הפוליטיקאים שביקרו בשלל מימונות אמש, לא באמת חשבתם שנדלג על מסע המופלטות של כוכבי הביצה.

את רשימת הבולסים נפתח עם משה פרץ ועם הנשים של חייו- אשתו ירדן גוזלן ואמו, שהעבירו את החג בטבריה ועם צאת הכוכבים החלו ללוש ולארגן את החגיגה הגדולה.

אין תמונה
פרץ ואמא. לשים
אין תמונה
תורג'י וטלמון. חוגגים בצורה אחרת

מי שעוד הכינה מופלטה היא מיכל אנסקי, שחזרה מחופשה בעקבה, ירדה מהביקיני, עלתה על בגדי עבודה והתייצבה בבית של אחת מחברותיה לטובת הכנה מופלטות.

אין תמונה
אנסקי. עברה לשלב הבא?

המעושרת לאה שנירר ארגנה השנה חגיגה גדולה במיוחד בביתה שבהרצליה, לשם היא הזמינה את כל חבריה הטובים וביניהם אייל גולן ורוסלנה רודינה. וכדי שיהיה לגולן ורודינה מה לאכול, הזעיקה שנירר למקום את ג'קי אזולאי וביחד הופקדו השתיים על הכנת הבצקים.

אין תמונה
שנירר, אזולאי, גולן ורודינה. אנחנו פה בגלל שנירר
אין תמונה
שנירר ואזולאי. דואגות שלאייל ורוסלנה יהיה מה לאכול
אין תמונה
רחמים, רודינה ושנירר. גם רוסלנה פה

ירדן הראל נטולת מופלטות חגגה בלי הכנסת קלוריות מיותרות לגוף ואילו הדוגמנית והגרושה הטרייה אור גרוסמן חגגה באחת המסעדות בתל אביב. לא ברור אם היא הכניסה לפה את אותן קלוריות אבל היא לפחות הריחה אותן.

אין תמונה
הראל. שומרת מרחק
אין תמונה
גרוסמן. מסניפה מופלטות

מלכת היופי מור ממן חגגה עם משפחתה ועם חברים את המימונה במספר לוקיישנים. אנחנו מאמינים שלאכול מופלטה היא לא אכלה, כי אחרי הכל להוריד 30 ק"ג לא היה קל, אבל בכל זאת היא פינקה אותנו בתמונה שלה מחגיגות המימונה.

אין תמונה
ממן. מופלטה ? ממש לא

טל טלמון ואיתי תורג'מן ויתרו על התלבושות המסורתיות וחגגו עם חברים טובים. באותו הזמן בדיוק סופי טייב חגגה בבית הוריה שבקרית גת, שם לראשונה בחייה היא הכינה מופלטות.

אין תמונה
תורג'י וטלמון. חוגגים בצורה אחרת
אין תמונה
טייב. פעם ראשונה

ציון ברוך חגג בבית הוריו שברמלה יחד עם יאנה, אברהם טל עלה על הבגדים המסורתיים והכין מתוקים ואילו קובי פרץ עבר בין חברים וטעם כל מיני מופלטות וגם זכה לברכה מהרב. 

אין תמונה
יוסף. הרוסים של ציון
אין תמונה
טל. מאסטר שף
אין תמונה
פרץ. מקבל ברכה
_OBJ

עוד ב-mako סלבס:

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +