ג'קי אזולאי ובעלה ישראל הם הזוכים הגדולים בגמר התוכנית "זוג מנצח VIP", שנערך הערב בערוץ 10. מלבד הטייטל המכובד השניים הוסיפו לחשבון הבנק שלהם 554,000 ש"ח.

בדרך לניצחון גברו אזולאי והבעל על לירז דרור ובעלה איציק פינטו ועל יריב נתי ודנה רון. הגמר עצמו צולם מראש, כאשר הוכנו שתי גירסאות לזכייה אפשרית מאחר והצבעת הסמסים נערכה בזמן אמת הערב.

דנה רון ויריב נתי היו הזוג הראשון שהודח מהתחרות כאשר הם משאירים את החברות הטובות ג'קי ולירז לראש בראש. הדבר שימח את אזולאי שבמהלך העונה נכנסה ללא מעט ריבים עם רון וניכר היה כי השתיים לא ממש מסתדרות.

לעומת זאת, ג'קי ולירז נשארו חברות גם מחוץ למסך ואף התעופפו לחו"ל לחופשה משותפת. רון אגב יצאה עם צ'ילבה מתוכנית הריאליטי, הלוא היא ג'ניפר סנוקל. השתיים התנגחו על המסך במה שהפך לחיקוי מוצלח ב"ארץ נהדרת" והתעלמות הדדית בהשקות. 

במשימת הגמר הראשונה הזוגות היו צריכים לשרוד חילופי עונות תוך כדי שמירה של תיק מלא במטבעות. אחרי גשם שוטף נאלצו הזוגות להתמודד עם גל של כפור, רוח הסתיו וחום הקיץ. לפינאלה הזוגות היו צריכים להצמיד שפתיים, משימה בה ג'קי וישראל לא הצליחו לעמוד, אך בגלל הסכום הגדול שהיה ברשותם מקומם בגמר היה מובטח. לאחר שעה וחמישים החליטה דנה לפרוש עם יריב ובכך הבטיחה את מקומם של לירז ואיציק בגמר.

ג'קי אזולאי (צילום: עודד קרני)
סלפי של ניצחון | צילום: עודד קרני

לירז דרור (צילום: צ'ינו פפראצי)
לירז ואיציק. יצאו מחוזקים | צילום: צ'ינו פפראצי

יריב נתי ודנה רון (צילום: אמיר מאירי)
נתי ורון. נסתפק בנשיקה | צילום: אמיר מאירי

_OBJ

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +