מעיין שם טוב, חברה של סער שיינפיין, האח הגדול (צילום: mako)
שם טוב. יש דימיון | צילום: mako

 המתח המיני בין סער שינפיין, העורך דין הפלילי המסוקס מ"האח הגדול", לבין הרקדנית הצפונבונית איילה רשף, ממשיך לחרוך את המסך ומשיכת הצמות ההדדית כבר מתחילה להביך אותנו ואותם. ואם אנחנו מרגישים ככה, תארו לעצמכם מה מרגישה עורכת הדין הפרטית של שיינפיין, שמחכה לו בבית וניזונה בעיקר ממה שהיא רואה בטלוויזיה.

כזכור, לאחרונה סיפרנו לכם ששינפיין, 37, הכיר לפני מספר חודשים את מעיין שם טוב, 28, עורכת דין לענייני נדל"ן במשרד רז-כהן ושות' בתל אביב. שיינפיין עוד לא ידע שהוא עומד להיכנס לבית האח (אבל כן המשיך לנסות את מזלו, אגב, באודישנים ל"הישרדות") והשניים העבירו ביחד את ארבעת החודשים האחרונים. 

מעיין שם טוב, חברה של סער שיינפיין, האח הגדול (צילום: mako)
נעים גם לנו | צילום: mako

רגע לפני ששיינפיין הפך לדייר מפורסם החליט הזוג על פרידה מאולצת ובחינת הקשר מחדש ברגע שהוא יצא מהבית ויחזור למציאות. אנחנו די בטוחים שאף אחד משניהם לא תכנן שאיילה תיכנס לתמונה.

כידוע, עד כה שיינפיין נשאר נאמן למעיין, אבל ממשיך במקביל עם הפלרטוטים והריבים האמוציונליים עם איילה. מה שכן, בזמן שהוא עושה את כל זה, הוא לא מפסיק לדבר על זו שמחכה לו בבית, ואם תסתכלו טוב בתמונה תראו שהיא ממש מזכירה את איילה. 

מקרובים של שם טוב יודעים לספר שהיא עוקבת אחרי ערוץ 20 אבל לא מתרגשת ממה שקורה בין סער לאיילה. "היא מפרגנת לו ותומכת בו", אומר אחד החברים, "היא יודעת מה יש ביניהם ומאמינה שמה שצריך לקרות יקרה". 

"היא שמחה לשמוע את סער מדבר עליה לעיתים כל כך קרובות", מוסיף מקורב אחר, "ואם הוא יבחר בה אחרי ההתמודדות הזאת עם איילה, זה רק יחזק את הקשר שלהם". עכשיו תחליטו על מי כדאי לו לוותר ובמי כדאי לו להשקיע.

אין תמונה
חברים גם בפייסבוק
סער שיינפיין, איילה רשף (תמונת AVI: האח הגדול)
סער ואיילה. מה יקרה שם? | תמונת AVI: האח הגדול

אתה חרמן? בוא תלמד איך דוחים סיפוקים

>> שי אראל מציג: הישרדות, גירסת הפסטיגל