יומולדת אופירה אסייג (צילום: גיגי, מערכת מאקו 1)
בלי סיגריות לידי, תודה. אסייג | צילום: גיגי, מערכת מאקו 1

רק לא מזמן הצטרפה אופירה אסייג לשורת הכוכבים של רדיו ללא הפסקה, כשעברה לשדר את תכנית הספורט שלה ושל אייל ברקוביץ' בתחנה, וכבר היא משנה את החוקים במקום.
אסייג, שנמצאת בחודש השביעי להריונה, נכנסת אמנם לאולפן רק בשעה 18:00 אך לפניה משדרים במהלך היום שלל פיגורות כמו גבי גזית ונתן זהבי, שחוץ מלדבר עם המאזינים, גם מעשנים לא מעט.
ריח הסיגריות הפריע לאסייג, וכידוע, היא לא מסוג האנשים שסובל בשקט. 

מה עשתה? פנתה אסייג למנכ"ל הרדיו והזכירה לו שאסור לעשן במקומות ציבוריים, בטח שלא באולפן רדיו סגור. לזה הוסיפה כמובן את עניין ההריון המתקדם, ואת הסבל הרב שנגרם לה בזמן השידור.
עידו מור, מנכ"ל התחנה, הוציא מיד הוראה לכל העובדים והטאלנטים שמאותו רגע חל איסור לעשן באולפנים.העובדים כמובן ממורמרים. 

זהבי, עצבני?
"לא, אני מקבל את זה. קשה לי עם זה אבל אני מעשן במזנון, שהוכרז כאזור עישון, ויש לי חדר קרוב לשם ובו אני מעשן עם חלון פתוח. אל תוציאי את אופירה דיווה, יש עכשיו מספר נשים בהריון ברדיו ואנחנו מתחשבים בהן".

עידו מור, מנכ"ל הרדיו, יש דרג?
"זה לא נכון. יש חוק ובסך הכל רועננו נהלים שהיו קיימים בתחנה עקב מספר תלונות שהתקבלו לאחרונה".

אסייג סירבה להגיב לידיעה.

בלעדי ב-mako: מכורים ל"כמעט מלאכים"? צפו בלמעלה מ-8 שעות של כוכבי "כמעט מלאכים" מפספסים, מתראיינים, בחזרות מאחורי הקלעים ועוד.

ועוד בmakoבידור: נטע לי וגבי חוזרים לזוגיות, גאלה קוגן היא הדבר הבא, כוכבי "הישרדות" לא יכולים לעזוב את הים, החברים של דודו טופז לא מאמינים, טופז עצמו נשמע נזעם על בכירי התקשורת בבלוג שכתב לפני כמה שבועות,  בר רפאלי חוגגת יום הולדת עם כוכבי "הישרדות", עינב בובליל ואיל קיציס ישתפו פעולה בתכנית חדשה, כל השערוריות של דודו טופז.