משפחת רפאלי, אחת המשפחות המפורסמות במדינה, התמודדה בעת האחרונה עם מטרידן שניסה להכפיש את שמם, איים עליהם וסירב לשלם את דמי השכירות ולפנות את הדירה ששכר מהם. הערב ב"חשיפה" (אחרי החדשות, ערוץ 12) תיחשף לראשונה זהותו של האיש, כשרפי ודור רפאלי יספרו לראשונה על מה שעולל להם.

"זה התחיל כסיפור לא נעים על אדם שנכנס לאחת מהדירות של משפחת רפאלי כשוכר", תיאר חיים אתגר, "לאט לאט בני המשפחה מבינים שיש להם עסק עם אדם שלא רק שלא משלם את השכירות, אלא הופך את חייהם לסיוט. זאת השתלשלות מאוד לא נעימה. אותו אדם מכפיש ומטריד בפתלתלות מצמררת".

הסיפור מגיע לשיאו בעימות מתועד בין אתגר ורפי לבין אותו אדם שבוחר להפנות את האש גם לבר רפאלי עצמה. "רפי מכר את ה'מנוע' של הבת שלו וחיתן אותה בשביל שלא תשרת את המדינה", תקף אותו אדם, "עבדו עלינו, זה הנוכל מספר אחת. למה אתה לא מוכר את הבתים שלך והשעון שלך? אין לך כסף". גם אתגר ספג קללות ואיומים פיזיים מצד אותו אדם במהלך העימות: "הביאו לי את חיים אתגר החמור. אני אעקוץ את אמא שלך", איים על אתגר.

"האיש שפרצופו ושמו ייחשפו הערב נדרש במפגש לתת תשובות על שכר הדירה ועל דברים אחרים שהוא לא שילם", הוסיף אתגר, "זה הגיע לטונים, לשפה ולמלל שאתה לא מאמין שאתה שומע אותם, לדברים מאוד חריפים. אוזניים תצילנה. זאת דגימה קטנה ממה שבני משפחת רפאלי עברו בחודשים האחרונים".

רפי רפאלי ב"חשיפה" (צילום: באדיבות ספורט 1)
רפי רפאלי מתעמת עם האדם שהטריד את משפחתו | צילום: באדיבות ספורט 1