אין תמונה
הכהנת הגדולה. מטר

לכל מכורי גרסת המקור של "פרויקט מסלול", זאת עם היידי קלום, עכשיו גם לכם יש נציגות בפרויקט. ב- 20 באוגוסט תעלה העונה החדשה והשישית של התוכנית, שבה תופיע לראשונה הדוגמנית מטר כהן, מאה אחוז ישראלית.

כהן, שהתמודדה בתחרות מלכת היופי של ישראל ב-2003 ויצאה משם בלי שום תואר מיוחד, עברה לפני שנתיים כהן לניו יורק, לטפח קריירה בינלאומית. מה שמדהים בכל העניין זה שהנה, היא אשכרה טיפחה משהו.

כהן תהיה אחת מהדוגמניות שיתלוו למעצבים המתחרים על המקום הראשון בתוכנית. כזכור, במידה והיא תציג את הבגדים עם מספיק כריזמה ואישיות, היא עשויה לעזור למעצב שלה להגיע למקום הראשון ולקטוף את המקום הראשון בין הדוגמניות, מה זה דבר שיזכה אותה בצילומים לשער באחד המגזינים המובילים בארה"ב. וזה, לא הולך ברגל. תשאלו את שירז טל. 

ליטל גוהר לסוכנות "יולי", המייצגת את כהן, נמסר: "אנחנו מאוד גאים במטר הדוגמנית הישראלית הראשונה שמופיעה בפרויקט מסלול האמריקאי. הצלחה שלה זו הצלחה שלנו".

אין תמונה
מקום של כבוד באתר החו"לי

 

רוצים להיכנס לעונה החדשה של האח הגדול? בואו לעשות אודישן עכשיו.

עוד בmakoבידור: גיא פינס מסכם עוד עונה, רן דנקר עובר דירה, לגיא לובלצ'יק יש בלוג חדש, אסי כהן סוגר עונה שנייה ב"מסודרים", חובי סטאר נפרד מ"כוכב נולד", קובי פרץ מתחזק, לליאונרדו דיקפריו יש ריבאונד מבר וארז טל חוגג 48, מישה ברטון שוחררה מבית החולים ויהודה לוי קיבל רכב חלופי.