שתי ישראליות הצליחו השנה להתברג לרשימת הבחירה הסופית שהציגו במגזין מקסים בחודש דצמבר האחרון- בר פאלי וענבר ולביא.

פאלי הצליחה להתברג למקום ה-66 (ירידה של 14 מקומות מהשנה שעברה) ולביא נשארה בחוץ, אך כאן לא מסתיימת הנציגות הישראלית ברשימה המפוארת.

כמדי שנה בחודש מאי מציגים אנשי המגזין את התוצאות הסופיות, ומי שהצליחה להיכנס ל-100 הגדולות למרות שלא הייתה ברשימה לבחירה היא וונדרוומן גל גדות.

אולי אנשי המגזין והגולשים הקשיבו לנו כשתהינו עם פרסום הרשימה איך גל לא שם, והצליחו לבסוף להכניס אותה דרך קטגוריית "בחירת הקהל".

גדות מתמקמת במקום ה-84, וכל זאת רק כשהחלו הצילומים של הסרט המדובר "באטמן נגד סופרמן" בו היא תככב ב-2015. יש לנו הרגשה שבשנה הבאה היא תהיה בצמרת הטבלה ואולי אפילו תאייש את המקום הראשון.

חוץ מגדות ופאלי, יש עוד כמה שמות שאולי יצלצלו לכם מוכר. מיילי סיירוס, שבשנה שעברה דורגה במקום הראשון, צונחת השנה למקום ה-25. אין ספק שבשנה האחרונה היא עשתה הכל כדי להוכיח שסקסית היא לא.

אין תמונה
סוונפול. מקום 1 ובצדק

מי שתופסת השנה את מקומה בפסגה ומזנקת 63 שלבים למקום הראשון היא המלאכית של ויקטוריה'ס סיקרטס, קנדיס סוונפול בת ה-26. במקום השני נבחרה סקרלט ג'והנסון ואת שלוש הגדולות סוגרת קייטי פרי.

שמות בולטים נוספים בעשרים הגדולות הם של ג'ניפר לורנס (5) מילה קוניס (9), ריהאנה (11), כריסטינה אגילרה (15) וסלינה גומז (19). ביונסה מסתפקת במקום ה-21, מירנדה קר במקום ה-23, ג'ניפר לופז במקום ה-36 וקנדל ג'אנר, הנציגה היחידה לבית קרדשיאן ברשימה, מתמקמת במקום ה-47. בר רפאלי, אם תהיתם, לא ברשימה למרות שאיישה את המקום הראשון בשנת 2012.

10 הגדולות של מקסים
מקום  שם דירוג ב-2013   
1          קנדיס סוונפול 64
2 סקרלט ג'והנסון 15
3 קייטי פרי                                                                11 
4 אירינה שייק -
5 ג'ניפר לורנס 5
6 זואי דשנל 95
7 אלסנדרה אמברוסיו                                         -
8 ג'סיקה אלבה 17
9 מילה קוניס 4
10 קארה דלווין -