מי שלא זוכר, לרגע אחד ב-2008, דנה מזרחי הייתה אחת מכוכבות הריאלטי הגדולות של ישראל. היא חיפשה זוגיות ב"מפרץ האהבה" תכנית בהנחייתה של אילנית לוי. גברים, נשים, ים והרבה הרבה דרמות.

היום היא כבר קוראת לעצמה דנה בלו. הבוקר, אצל "פאולה וליאון" (קשת 12), הכוכבת שכולנו זוכרים הגיעה לדבר על הימים שאחרי. "זה נגמר טוב, כל תשומת הלב הייתה מפונית אליי, הייתי כוכבת".

דנה מזרחי (צילום:  Photo by Flash90)
"הייתי מאחלת לעצמי שתהיה לי עבודה". מזרחי בימים טובים יותר | צילום: Photo by Flash90

יש פער גדול וקיצוני בין המקום שהיית בו של מלא תשומת לב לבין המקום שאת בו היום.

"קרה מצב שהכל הלך ודעך. אבל היה לי ברור שזה יקרה. זו לא הבעיה, הבעיה הייתה החרדות. הייתי מאוד מפורסמת וקראו לי להשקות והכל היה טוב, אבל משהו בתוכי דעך, והיה מקרה של התפרצות, שברתי את המראה בחדר ואז הבנתי שאני צריכה כדורים, אני צריכה לחזור לכדורים יותר נכון".

זה היה קשור לאיך שאת נראית? למה שאת רואה במראה?

"לא לא. זה המצב שאין לי חיים, לא פה ולא שם. אין אפשרות לחזור לחיים קודמים".

מה זה החיים הקודמים?

"עבודה מסודרת, אנשים עם יחס נורמלי אלי, רגיל, כבן אדם רגיל".

בלו ממשיכה ומתוודה: "זה פשוט, זה מצב שהחברה לא מקבלת אותי, כי איך זה ייתכן שהיית בטלוויזיה אצלנו בבית ופתאום את עובדת איתנו? זה לא מסתדר להם בראש".

היו תגובות שהרגשת שפגעו בך?

"פגעו בי, העליבו אותי, החרדה הייתה קודם אבל התוכנית הקשתה עליי יותר. זה לא רק אני, זה הציבור, זה הכל מסביב, להתמודד עם הכל".

דנה מזרחי (צילום:  Photo by Flash90)
"בחורים לא מתחילים איתי, מסתכלים עלי. אבל לא מתחילים" | צילום: Photo by Flash90

כשהלכת לתוכנית הזאת, מה היה התסריט שדמיינת לעצמך?

"בילדות, בבית הספר, אף פעם לא היה לי מקום. אני דיסלקטית בצורה מאוד קשה, זה לא רק שגיאות כתיב וזה לא רק הבנת הנקרא, זה הרבה יותר. אני לא יכולה לרכוש השכלה אקדמאית, נידיתי את עצמי חברתית בבית הספר, מופנמת, שקטה, לא הייתי מודעת למה שאני עושה".

היא מספרת על הרגעים אחרי התוכנית: "פתאום הייתי מישהו, הייתי קיימת... אני סיימתי עם הציפרלקס, סיימתי עם הטיפולים הפסיכולוגיים, אני פשוט, אני מגיעה לתובנות עם עצמי"

מה היית מאחלת לעצמך?

"הייתי מאחלת לעצמי שתהיה לי עבודה. אני רוצה לעבוד במקום שהכי נוח לי, במקום שלא מעורר בי חרדות, מול מצלמות... דוגמנות, או הנחייה, כל דבר שהוא מול מצלמה אני פשוט טובה בו, זה הדבר היחיד שאני יודעת לעשות אותו ואני לא פוחדת. אין לי סוכנות, אני לא עושה את זה, חזרתי להורים לא מזמן, החרדות באו יחד איתי לאותה דירה".

דנה מזרחי (צילום:  Photo by Flash90)
"ש הרבה מעבר למראה החיצוני" | צילום: Photo by Flash90

"זוגיות? בחורים לא מתחילים איתי, מסתכלים עלי. אבל לא מתחילים". מספרת מזרחי לפאנל ומסבירה מה כן יש בה. "אני חושפת את החיים האמיתיים של רובנו. רובנו חווים חרדות, ואני חושפת את זה ואני מדברת על דברים אמיתיים, אני לא מדברת על האינסטגרם ואני לא מדברת על פייסבוק אני מדברת על מציאות שרובנו חווים, אז יש הרבה מעבר למראה החיצוני".