את צוקית אשכולי הכרנו בפעם הראשונה כשניסתה למצוא אהבה בתוכנית חתונה ממבט ראשון. שם שידכו לה את דודו כהן, ומכאן הסוף כבר ידוע. בניגוד לשאר חבריה, שאת חיי האהבה שלהם סיקרנו בהרחבה אחרי שירדה התוכנית, צוקית דווקא העדיפה להשאיר את כל הפרטים לעצמה, עד שהגיעה המתחזה ששינתה את כל התמונה.

צוקית חשפה בריאיון למגזין 7 לילות של ידיעות אחרונות, שבחודשים האחרונים ניהלה מערכות יחסים ווירטואליות עם שני גברים שהתגלו כבחורה אחת, מתחזה ומתוחכמת מאוד. "זאת הייתה הצגה מושלמת", סיפרה אמש (ו') בתוכנית של אופירה וברקוביץ'.

הכל התחיל כשבחורה פנתה אליה אחרי שראתה אותה בטלוויזיה, "היא רצתה להכיר לי חבר שלא ראה את התוכנית, ומשם נוצר הקשר", סיפרה צוקית. "רק אחרי שבוע הוא התחיל להסתמס איתי. בהתחלה הוא רצה להיפגש איתי ולא יכולתי, ולאט לאט בצורה מאוד מחושבת, היא הכניסה אותי לסיפור שהבחור חולה ואני רק ניסיתי לעזור לו".

View this post on Instagram

רק אהבה מביאה אהבה❤ מה המוטו שלכם?

A post shared by Tsukit Eshkoli צוקית (@tsukiteshkoli) onבמשך חודשיים עינו אותה בטלפונים והודעות, והסיבה עד היום לא ממש ברורה. רק זהותה של אותה בחורה ידועה לה, אבל יודעת שהיה מעורב בסיפור גם גבר, איתו דיברה בטלפון. "לקח לי זמן להבין שזאת רמאות. אח שלי עובד בתחום, ומההתחלה אמר לי שזה מתחזה, לא האמנתי לו כי חשבתי שהכל נראה לו חשוד בגלל העבודה. אני בחורה משתפת ואולי זה קצת המזל שלי".

לא הייתה תמונה בוואטסאפ?
"מה זאת אומרת? היו המון תמונות. זאת הייתה הצגה מושלמת. אנחנו רואים מה קרה חודש וחצי קדימה, אבל קשה לראות את זה בהתחלה. זה היה נראה מאוד נורמאלי ופתחתי את הלב. באיזה שהוא שלב הראש אמר לי שמשהו לא בסדר קורה, אבל הלב לא מצליח לשחרר. נדלקתי עליו מאוד, היה חיבור".


"היא מאוד מנוסה האישה הזאת", סיפרה צוקית. "התלוננתי במשטרה אבל הם סגרו את התיק. בגלל זה הגעתי לכאן, להעביר מסר. הסיבה שנחשפתי כי אני בטוחה שהיא עשתה את זה לעוד המון אנשים אחרים, והיא לא היחידה. אנחנו בעולם של דייטים באינטרנט, 2019, זה מה שקורה, אבל חייבים להיזהר".

היא הסבירה שבעקבות התוכנית שבה השתתפה היא מקבלת המון פרגון מאנשים, אבל הפרסום מביא איתו גם דברים לא טובים כמו במקרה שלה. עדיין, אם היו מחזירים את הגלגל אחורה היא הייתה עושה את אותו הדבר. אומנם היא עדיין לא מצאה את האחד, אבל צוקית נחושה בכל הכוח, "אני מחכה למישהו אמיתי". אנחנו לגמרי איתה.