אין תמונה
בול. וזו הבחורה

בבית "האח הגדול VIP" היה נראה שגיא לובלצ'יק (18) מעדיף אותן מבוגרות (ע"ע מאיה בוסקילה), אבל עכשיו מתברר שהדוגמן החליט למצוא לעצמו מישהי בגילו. טוב, בערך. היא בת 20, קוראים לה אנה בול והיא, כמובן, דוגמנית. 

לובלצ'יק ובול הכירו עוד לפני שהוא נכנס לבית המדובר במדינה, כשהשניים הוטסו לשלושה חודשים של עבודות ואודישנים בדרום אפריקה מטעם סוכנות יולי, שמייצגת אותם. שם התפתח ביניהם קשר רומנטי, אבל הוא נותק כשלובלצ'יק נכנס לבית "האח הגדול".

לפני שבועיים נפגשו השניים במקרה באודישן - ומאז הם לא נפרדים, כולל סופ"ש צמוד ובילוי משותף בים. לפסטיבל המתגייסים שהנחה לובלצ'יק בשבוע שעבר כבר הגיעה בול כדי לפרגן לו מהקהל.

מה שכן, אנחנו מקווים שהזוגיות החדשה והשירות הצה"לי לא יגזלו מלובלצ'יק יותר מדי זמן, כי רק לאחרונה התבשר הנער שהוא הולך לייצג את ישראל במכבייה לנוער מטעם מכבי תל אביב, בענף האתלטיקה, בקפיצה לרוחק ובקפיצה משולשת. מישהו מתנדב לעדכן את מאיה בוסקילה?

מסוכנות יולי נמסר על הזוגיות החדשה: "אין תגובה".

גיא לובלצ'יק, ים, פפראצי (צילום: אורי אליהו)
לובלצ'יק. מטפח ואף מתפתח | צילום: אורי אליהו

עוד בmakoבידור: בר רפאלי מפגינה טוב לב באירוע התרמה, שבו חושפת נטע לי סוף סוף את הנעלם גבי; הפיינליסטים של "הישרדות 2" ממשיכים במירוץ לג'יפ חדש; יעל גולדמן ואורי פפר התחתנו; גם אסי ישראלוף התחתן; ואם זה לא מספיק אז גם ליאת בלו התחתנה