איתי תורג'מן ואושרי כהן (צילום: שוקה כהן)
כהן ותורג'מן. עכשיו גם שותפים | צילום: שוקה כהן

 

אולי זה בגלל המיתון ומטעמי חיסכון, או שסתם נראה להם נורא מגניב, בכל מקרה - אושרי כהן (25) ואיתי תורג'מן (26) שידרגו את מערכת היחסים שלהם ושכרו דירה משותפת בתל אביב.
ולא, זה לא מה שאתם חושבים. סתם חברות טובה שעולה כמה שלבים לדרגת 'ממילא אנחנו כל היום אחד עם השני, אז למה שלא נחלוק קירות משותפים'. 

אם אתם או אתן חייבים לדעת איפה בדיוק, חפשו אותם באותו אזור שהיו בו תמיד, כלומר צפון דיזינגוף. ואמנם אנחנו כבר לא בגיל של שותפים אבל בכל זאת סקרנים לדעת - האם מישהי הייתה רוצה להיות שם זבוב על הקיר?

השניים, למי שלא בעניינים, שיחקו ביחד ב"בופור" ועוד קודם לכן היו חברים טובים. את רוב זמנם המשותף הם מבלים בימים אלה בים, חוף גורדון אם לדייק, ביחד עם החבר הטוב של שניהם, ציון ברוך. מישהו אמר "הפמלייה"? 

רוצים כרטיסים לסרט "חיבוקים שבורים"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש של פדרו אלמודובר בכיכובה של פנלופה קרוז.

עוד בmakoבידור: מרב מיכאלי מבקשת להחרים את "רייטינג", גיא גיאור וגיא לובלצ'יק ישחקו ב"נשות הטייסים", כל האמת על הכתמים המסתוריים על הכתף של דנה אינטרנשיונל, מסיבת ההפתעה של נינט ליהודה, בר רפאלי חוגגת עם אייל גולן בקיסריה, ג'ורג' קונסטנזה לוקח שיעורי גלישה מגל פרידמן ועידן חביב ישחק בדרמה קומית חדשה.