גל פרידמן וג'ייסון אלכסנדר (צילום: mako)
פרידמן ואלכסנדר. מישהו מצלם את זה? | צילום: mako

מי שבמקרה עבר בשבת האחרונה בחוף הים שקיבוץ שדות ים וראה את משפחת קוסטנזה על הגלשן, הרוויח. מי שלא, אנחנו פה כדי שלא תפספסו מה שיכלה להיות סצנה נפלאה בסיינפלד. 

כזכור, לפני כשבוע הגיע ג'ייסון אלכסנדר (קונסטנזה בשבילכם) עם אשתו ושני ילדיו, לביקור פרטי ולא מתוקשר בארץ. המטרה הרשמית: טיול בר מצווה לבן, ועל הדרך גם כמה מפגשי קידום למען ארגון "קול אחד", שבו הוא חבר הנהלה.

את השהות העבירו בני המשפחה בירושלים, שם שהו במלון יוקרתי וטיילו בעיר העתיקה ושאר אתרים היסטוריים. אבל זה לא הספיק לחבר של סיינפלד, שהחליט שאם כבר ישראל אז למה לא לנצל את השמש והים, ולכן הרים טלפון למדליסט הזהב גל פרידמן וקבע לעצמו ולמשפחה שיעורי גלישה פרטיים.

פרידמן, סכם לנו. 

"היה מאוד נחמד ומאוד מצחיק. לדעתי הוא לא שחקן, בטח אמרו לו 'בוא תהיה אתה בתוכנית', כי אחרי כמה דקות איתו אתה מרגיש שאתה פשוט ב'סיינפלד'".

רוצים כרטיסים לסרט "חיבוקים שבורים"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש של פדרו אלמודובר בכיכובה של פנלופה קרוז.

עוד בmakoבידור: נינט מבשלת יומולדת ליודה, מיקי חיימוביץ', אלי אילדיס ומירי נבו מבלים בים, מייקל ג'קסון מת - הסיקור המלא,אפרת מ"הישרדות" חזרה לניו יורק ומישה קירקלין ממש רוצה שולדי בלייברג יזכה ב"כוכב נולד".

גל פרידמן וג'ייסון אלכסנדר (צילום: mako)
אני ביולוג ימי | צילום: mako