מסיבת הפתעה ליהודה לוי והחברה נינט טייב 3 (צילום: אורי אליהו)
נינט ויודה. WTF? | צילום: אורי אליהו

יהודה לוי ציין אתמול 30 קייצים להיווסדו ומלבד מתנות, בלונים וברכות מהחברה נינט טייב, פלוס זמן איכות זוגי בקונצרט בבית ספר תלמה ילין שבו למד לוי בצעירותו, האירוע הדרמטי של הערב היה ללא ספק מסיבת ההפתעה שאירגנה לו נינה בבר של אחיה הגדול אייל.

למרות שהשניים מארגנים מסיבות הפתעה אחד לשנייה על בסיס די קבוע, נינה עדיין ניסתה לשמור על זו של אתמול הכי בשושו. אלא שכמו כל דבר אחר שקשור לשניים, גם במקרה הזה השמועה פרשה כנפיים ולא היה אחד שלא שמע על ההפתעה המתוכננת, כולל יודה בעצמו.

אבל זה לא הפריע לטייב לשמור על מוטיב ההפתעה: לאחר שמשפחתו של לוי (ההורים והאחות), המשפחה שלה (האחות סופי והאח אייל) ועוד מספר חברים כמו רועי בר נתן, ניקי גולדשטיין, שוקי זיקרי והסטייליסט גדי אלימלך הגיעו לבר, הובילה נינט את יודה למקום עם כיסוי עיניים ועל הדרך הודתה לגדודי הצלמים שחיכו לה בחוץ על כך שהרסו לה את ההפתעה. אז אמנם יהודה לא היה מופתע, אבל בהחלט החברה האוהבת אירגנה לו אחלה קרנבל יומולדת 30.

מסיבת הפתעה ליהודה לוי והחברה נינט טייב 4 (צילום: אורי אליהו)
סוג של הפתעה | צילום: אורי אליהו
מסיבת הפתעה ליהודה לוי והחברה נינט טייב 5 (צילום: אורי אליהו)
חכה שתראה את הכובע, מאמי | צילום: אורי אליהו
מסיבת הפתעה ליהודה לוי והחברה נינט טייב 6 (צילום: אורי אליהו)
חתן השמחה משועשע | צילום: אורי אליהו
מסיבת הפתעה ליהודה לוי והחברה נינט טייב 1 (צילום: אורי אליהו)
משפחת לוי. הילד בן 30, מה? | צילום: אורי אליהו
מסיבת הפתעה ליהודה לוי והחברה נינט טייב 2 (צילום: אורי אליהו)
הסטייליסט והאחות הטייבית. טוב שבאתם | צילום: אורי אליהו

עוד בmakoבידור: בר רפאלי חוגגת עם אייל גולן בקיסריה, ג'ורג' קונסטנזה לוקח שיעורי גלישה מגל פרידמן, עידן חביב ישחק בדרמה קומית חדשה, פורסמו ממצאי נתיחת הגופה של מייקל ג'קסון, נינט מארגנת ליהודה לוי מסיבת הפתעה ומה עושה היום עמרי רוטברד מ"כוכב נולד".

רוצים כרטיסים לסרט "חיבוקים שבורים"? ענו על 2 שאלות ואולי תזכו בזוג כרטיסים לסרט החדש של פדרו אלמודובר בכיכובה של פנלופה קרוז.