אם גם אתם הייתם אורחים בבית המלון "קראון פלאזה" בתל אביב בחודשים האחרונים, בוודאי נתקלתם בגלאם של אביבית בר זוהר, שחיה בו כבר מספר חודשים, במעלית, בחדר האוכל או בבריכה. כעת נודע כי לא הכול ורוד ונוצץ באותו מלון.

נוכחים במקום סיפרו למערכת mako סלבס כי היו עדים לתקרית חריגה במלון, שאירעה במהלך ראש השנה - אחת שמעורבים בה אביבית וזוג נשוי. הגבר, כך מספרים לנו, מנהל רומן עם בר זוהר כבר למעלה מחודשיים בזמן שהוא נשוי לאחרת והפרשייה התפוצצה מול לא מעט אנשים.

"הייתה כאן סצנה מחוץ למלון", סיפר אחד הנוכחים והמשיך. "אביבית ניהלה קשר עם גבר נשוי במלון ואשתו גילתה. האישה צעקה בלובי וכמעט שברה את החלון. המאבטחים תפסו אותה, הגבר ירד אליה והתנפל שם על הסיטואציה".

מקורב לאביבית מספר שכבר מספר שבועות בר זוהר מסתובבת במלון עם אותו הגבר וכי השניים מנהלים מערכת יחסים לכל דבר ועניין. המקורב מבהיר: "אם אביבית הייתה יודעת שהוא נשוי, היא לא הייתה מתקרבת אליו. הוא שקרן ונצלן".

בסביבתה של אביבית מאשרים לנו שאכן הייתה סצנה בבית המלון במהלך החג אבל מאמתים את מה שטען אחד המקורבים אליה: "אביבית לא ידעה שמדובר בגבר נשוי, כבר חודשיים היא איתו והוא לא מפסיק לפנק אותה ולהרעיף אהבה. ברגע שהאישה שלו הגיעה למלון, גם היא וגם אביבית הבינו שהגבר שיקר לשתיהן - והפנו את הכעס כלפיו".

אירוע השקה אביבית בר זוהר (צילום: אור גפן)
צילום: אור גפן

אביבית בר זוהר מסרה בתגובה: "לצערי הרב נפלתי לתרמית. הכרתי בחור אשר הציג עצמו כאיש עסקים גרוש, האמנתי לו והכנסתי אותו למשפחתי והצגתי אותי לחבריי. לצערי הרב, לימים גיליתי שהוא שיקר לי בכל שסיפר לי וכי מדובר בגבר נשוי. עד עכשיו אני בהלם מהמקרה. שוחחתי עם אשתו וסיפרתי לה כל אשר התרחש מבלי להחסיר שום פרט, מאחר ואני חושבת שמגיע לה לדעת את האמת ולדעת למי היא נשואה. עד ליום זה אני פגועה, נפגעתי מכך עד עמקי נשמתי. אני רואה בכך דבר נוראי ועצוב לי מאוד שכך הם פני הדברים".