איתי שגב הוא הזוכה הגדול בגמר "הישרדות VIP", שנערך הערב בבריכת הסולטן בירושלים. שגב גבר על ענת הראל ועל אנה ארונוב בדרכו אל התואר השורד האחרון ולזכייה בסכום של כמיליון שקלים ברוב של 5 קולות מול 3 לענת.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

גמר הישרדות - VIP - איתי שגב (צילום: צ'ינו פפראצי)
המנצח הגדול | צילום: צ'ינו פפראצי

לא הרבה הימרו בתחילה על כוכב "הקומדי סטור" לשעבר להצליח ולהגיע לשלב הסופי במשחק. הביקורות כלפיו לאורך העונה היו שהוא משתמש בחנפנות יתרה להתקדם במשחק, אבל למרבית ההפתעה הצליח שגב להגיע עד הגמר, ולבסוף זכה.

"אני מאושר, אין לי מילים", אמר שגב אחרי זכייתו, "בואו נזכור שמדובר ב-750 אלף שקל ולא מיליון. לא יודע מה אני אעשה עם הכסף, אולי אני אחליף את האוטו, אקנה משהו לאוריקי והכי חשוב- אשלם את כל הדוחות ואסגור את המינוס".

גמר הישרדות - VIP - אנה ואיתי (צילום: צ'ינו פפראצי)
אנה ותורג'י. בלי פסלון אבל עם ג'יפ | צילום: צ'ינו פפראצי

הצופים, שבשבועות האחרונים הצביעו בסמסים עבור השורד אותו הם רוצים לראות בגמר, בחרו בענת ושגב להיות השניים האחרונים ולהתחרות על המיליון. אנה הסתפקה במקום השלישי.

הערב החל בהצגת השורדים של העונה וחבר המושבעים, וכבר בשלב זה גנב בוקי נאה את ההצגה כאשר נכנס לבמה לבוש בחולצה עליה נכתב "ערוץ 10 חייב לשרוד".

גמר הישרדות - VIP - בוקי נאה (צילום: צ'ינו פפראצי)
כוכב הערב | צילום: צ'ינו פפראצי

בהמשך שודרה מועצת השבט האחרונה, שהוקלטה בשיא האמוציות של החברים על האי בתאילנד לפני כשנה. בזה אחר זה ניצבו חברי חבר המושבעים מול 3 הפיינליסטים והחלו לתקוף ולשאול שאלות.

לאחר שעזאם, נטלי, פרסטר, אושרי ויוליה, שזכתה בתואר "חביבת הקהל", שאלו והעבירו ביקורת על השורדים, הגיע תורו של איתי תורג'מן להתייצב מול השלושה. "זאת הייתה בגידה בי", פתח תורג'י את דבריו לענת ואנה בהתייחסו להדחתו של אושרי מהמשחק, "המהלך הזה שלכן בא להחליש אותי, לנטרל אותי, אני הכי קרוע שיש". כידוע, מועצת השבט צולמה טרם החל הרומן בין ארונוב לתורג'י ושם עדיין נראה כאילו תורג'מן מתלבט בקשר להחלטתו.

גמר הישרדות - VIP - יוליה ונטלי (צילום: צ'ינו פפראצי)
יוליה ונטלי. נתנו את הקולות לאיתי | צילום: צ'ינו פפראצי

בתום דבריו של תורג'מן הגיע תורו של בוקי. "אני מלא הערכה אליך", פנה בוקי לשגב, "זה מדהים שאתה יושב פה והלשון שלך תקועה בישבן של חלק מהאנשים כאן. האם המסר שאתה מעביר לבת שלך זה שתגיעי למיליון שקל בעזרת חנפנות לקקנות וללא עמוד שדרה?", שאל בוקי. 

שגב במצידו טען שאם היה יודע ללקק לאנשים מצבו היום היה הרבה יותר טוב. "אם אני הייתי יודע להכניס לשונות, אני הייתי במקום הרבה יותר גדול בחיים המקצועיים שלי מזה שאני נמצא עכשיו. אני גאה בכל המהלכים שלי".

אחד משיאי הערב נרשם כאשר גיא זוארץ ניסה לייצר סולחה בין תורג'י לבוקי אך נכשל מאחר ובזמן שבוקי זכה למחיאות כפיים סוערות, את דבריו של תורג'י שיסע בכל עת הקהל בשאגות בוז.

גמר הישרדות - VIP - מייקל לואיס (צילום: צ'ינו פפראצי)
לואיס. האמת, שכחנו שהיית בעונה הזאת | צילום: צ'ינו פפראצי
גמר הישרדות - VIP - ענת הראל (צילום: צ'ינו פפראצי)
הראל. כמעט מיליונרית | צילום: צ'ינו פפראצי
גמר הישרדות - VIP - משה פרסטר (צילום: צ'ינו פפראצי)
פרסטר. שמר על שתיקה | צילום: צ'ינו פפראצי
גמר הישרדות - VIP - היפה והחנון מפגינים (צילום: צ'ינו פפראצי)
והייתה גם מחאה | צילום: צ'ינו פפראצי