אתי חליווה השרדות 5 פרק 20
חליווה. כמעט עד הסוף | צילום: גיא קרן, יחסי ציבור

אתי חליווה שרדה עונה שלמה של "הישרדות", כשרגע לפני הסוף איבדה את ההזדמנות לזכות בתואר השורדת האחרונה ובמיליון שקלים. יש שיגידו שלהגיע לשלב כל כך מכריע זה מכובד, אבל מצד שני אין יותר כואב מזה.

"האמת היא שיש תחושה של החמצה ממש גדולה", מודה חליווה יום אחרי הצפייה בפרק שמצילומו עברה בדיוק שנה. "פתאום זה לא רק אני שם, אלא אתה מקבל פידבקים מכל העם לזה, והפידבקים חמים ותומכים, אז ההחמצה כואבת יותר. באי אתה מרגיש את זה חזק, אבל פה אתה מרגיש את הפספוס ומתחיל לחשוב איך לא נתתי את הפוש אחרון להיכנס לגמר ואיך פספסתי כי זה היה נורא קרוב".

לא נראית מופתעת אתמול.
"זה היה ברור לי שאני הולכת. אף אחד מהרביעייה לא היה רוצה אותי בגמר. אני לא פגעתי באף אחד מאלו שיושבים בחבר המושבעים ורובם שם חברים שלי, אז הייתי לוקחת את המיליון בהליכה. הם עשו בשכל כשלא רצו שאני אשב איתם בגמר. אני מבינה אותם. אני הייתי עושה בדיוק את אותו הדבר. את ההתנהלות שלהם במשחק לא, אבל לגבי ההחלטה של מי לקחת איתם לגמר, אין ספק שהם עשו את הדבר הנכון".

את בטוחה שאם היית עולה לגמר היית זוכה?
"אם הייתי עוברת את הסמסים של הקהל, אז כן. והייתי עוברת. אני חושבת שלאנשים שבאים ממקום עם שייכות, כמו יניב שבא מעיירה מאוד מאוחדת או כמוני מקריית שמונה, ולא מתל אביב, יש הרבה יותר גאוות יחידה וזה יתרון גדול. כל מי שמגיע ממקום שהוא לא מרכזי בארץ יש יתרון בסמסים".

מה דעתך על כך שאירית כן הדיחה אותך בסוף?
"אני חושבת שאם היא הייתה חכמה יותר, היא הייתה צריכה ללכת עם הלב. היא ידעה שגם ככה כולם ישימו את השם שלי, אז לפחות אם היא לא הייתה שמה אותי אז היא הייתה קונה לה קול בחבר המושבעים. אירית אכזבה אותי לאורך כל המשחק, היא נתנה הרבה תקוות וחשבתי שאולי פעם אחת היא תעשה משהו מהלב ולא ממחשבה על המשחק".

רביעיית הגמר
לא רצו אותה איתם בגמר | יח``צ: גיא קרן, יחסי ציבור

היו הרבה דיבורים על זה שהעונה הזו היא העונה של אירית, מה דעתך?
"אני חושבת שתחילת העונה הייתה של אירית וגם של יניב, היה דגש עליהם כעל האנדרדוגים. זו החלטה נכונה לדעתי, כי כדי למשוך צופים צריך משהו צבעוני וססגוני. אבל אני חושבת שהמיקוד באירית התאזן במהלך העונה וחוץ מזה שאירית היא פרפורמרית, אז מגיע לה".

כבר שם זיהית שהיא פרפורמרית?
"על האי אני לא ראיתי זה מההתחלה. לא הייתי איתה בשבט ואחרי האיחוד ראיתי אותה כאישה מאוד חמה ואימהית ולא כמו שראיתי בטלוויזיה. היא היחידה שהפתיעה אותי. כי שם זה נראה כאילו היא מבולבלת ואוהבת להבטיח הבטחות לכולם, ובטלוויזיה פתאום ראיתי שהכל מתוכנן אצלה. שהיא לא מפוזרת כמו שעשתה רושם על האי. והאמת, זה דווקא הרשים אותי שהיא הצליחה להיראות כמשהו אחד ולהיות משהו אחר לגמרי".

 "לא היה ביני לבין יונתן שום דבר"

שבועיים לפני שטסה להשתתף בעונה של "הישרדות" הכירה חליווה את בן זוגה הנוכחי. השניים נפרדו כשהיא טסה לצילומים וכשחזרה החליטו השניים לחזור זה לזרועות זו ומאז הם ביחד כבר שנה. כל זה על אף המתח המיני עם יונתן על האי.

אתי חליווה מודדת שמלת כלה
לא הייתה מתנגדת לאיזו טבעת יהלום | צילום: אלעד דיין

"ביני לבין יונתן לא היה שום דבר, גם לא על האי", היא ממהרת להבהיר, "הייתה כימיה מצוינת בינינו והחיבור שלנו היה מעולה, אבל שנינו כל כך רציונאליים וכדי להתקדם ידענו שאסור לערב רגשות. מהר מאוד איפסנו את עצמנו והיום אנחנו באמת חברים טובים. רציתי לסדר אותו לאחותי הקטנה אבל גם היא תפוסה".

אז את חזק בזוגיות ולא מזמן גם דגמנת שמלות כלה יחד עם בן הזוג, שנבנה על חתונה בקרוב?
"נראה לי שאני אפנה אותך לחבר שלי, אני עדיין מהדור הישן בעניין הזה, ממתינה בסבלנות. אבל כן, אנחנו בקשר מדהים ומדברים על זה".

ומה הלאה?
"אני בתחום הציוד הרפואי ונשארת שם כרגע, אבל כן הייתי שמחה אם יהיו הצעות שיעניינו אותי ובוודאי שאשקול אותן. אין ספק שנפתח התיאבון עם העלייה לאוויר, אז יש תקווה שדברים יקרו".

מה הדבר שהכי היית רוצה לעשות?
"הייתי רוצה הנחייה מסוימת או תוכנית בוקר. אם מישהו שומע אותי, יאללה".

הישרדות 5 פרק 16 - יונתן
יונתן. לא היה ולא יהיה רומן | צילום: גיא קרן, יחסי ציבור
_OBJ

>> מזל טוב: עינב בובליל בהריון