השרדות עונה 5 פרק 23
פרג'י. אי אפשר היה לעצור את הדמעות | צילום: גיא קרן, יחסי ציבור
כל מתמודד בתוכנית ריאליטי יושב על משבצת מסוימת ואין ספק ששונית פרג'י מאיישת בכבוד את המשבצת של הבחורה הכי אטרקטיבית על האי בעונה הנוכחית של "הישרדות".

פרג'י (24), סטודנטית לראיית חשבון עם טייטלים של "נערת ישראל" ו"חביבת הקהל" ברזומה, שרדה בכבוד דרך ארוכה בתוכנית הריאליטי עד שגילתה אמש שבת הברית שלה, אירית רחמים, הסתירה ממנה מידע שיכול היה להציל אותה מפרישה לווילת המושבעים.

"האמת שגם כשהגעתי לווילה לא עיכלתי שאירית יודעת על פסלון החסינות של יניב", משחזרת היום פרג'י, "לקח לי קצת זמן לגלות את זה. כמובן שהאנשים בווילה אמרו לי שהיא ידעה ורצתה להדיח אותי, אבל אני לא כל כך האמנתי".

קוראים לזה בגידה.
"אירית בחרה לעשות מהלכים אסטרטגיים במשחק בשביל לנסות להגיע עם האנשים הנכונים לידה לגמר התוכנית. אני יכולתי לעשות מהלכים אבל כשזה הגיע לאירית שמתי את החברות מעל הכל. אבל כל אחד והדרך שלו, כנראה שבמשחק הזה צריך לשים את הערכים והחברות בצד כדי להצליח".

לא הבנתי, את כועסת או לא?
"לא. אירית התנצלה ואני בטוחה שהיום זה משהו שהיא מצטערת עליו מאוד. היא אמרה לי חד משמעית שהיא שמה אז את החברות שלנו בצד והחליטה ללכת על אסטרטגיה, כי ככה החיים לימדו אותה שמתקדמים. מבחינתי זה קו אדום, אני גדלתי על ערכים אחרים מאירית וכשהיא הסבירה לי את זה הבנתי, כל אחד בוחר בדרך שלו".

ערכים אחרים, אבל בשורה התחתונה גם את לא אמרת לה על זה שאת וגב לקחתם את הרמז לפסלון חסינות כשהייתם באי הגלות.
"האמת שאני כן אמרתי לה, פשוט לא אמרתי לה את זה בדיוק כשהגעתי מול כולם. לא יכולתי באותו הרגע לקחת אותה לצד ולהתלחשש איתה מול כולם. אחרי כמה שעות אמרתי לה, אבל היא עדיין בחרה להיפגע מזה שלא אמרתי לה את זה ישר כשירדתי מהסירה".

אז עכשיו הכל בסדר ואפילו ציינת פעם שאת עובדת איתה בהפקות שהיא עושה.
"עכשיו זה זמן טוב להבהיר שאני לא עובדת אצל אירית, אני עסוקה פול טיים ג'וב. אירית הזמינה אותי לכמה אירועים שלה, והיו פעמים שבאתי ונתתי יד, אבל זה היה מתוך רצון טוב והנאה, כי יש לה אירועים מיוחדים שכיף להיות בהם".

ומה בדיוק קרה בינך לבין גב? היה נדמה שיש ביניכם מתח מיני
"לא היה בינינו שום מתח מיני או קשר רומנטי, אולי בתוכנית זה נראה ככה, אבל זה קרה בעיקר כי נטלי ראתה את זה מהצד בדרך שלה ואני חושבת שזה מה שגרם לזה לצאת מפרופורציות".

בצדק, היו שם סוג של יחסים רומנטיים.
"אני לא ראיתי שיש שם יחסים רומנטיים, אולי מהצד שלה. אבל מהצד שלו בטוח שלא".

גב פשטי השרדות 5 פרק 20
גב. אין מתח מיני | צילום: גיא קרן, יחסי ציבור

"היה לי קשה לצפות בפרק"

פרג'י מתהדרת בזוגיות יציבה בחמש השנים האחרונות עם כדורגלן מכבי חיפה ונבחרת ישראל תומר חמד. עד לפני שנה וחצי השניים התגוררו תחת אותה קורת גג, אך אז הוא נאלץ לעבור להתגורר בחיפה בגלל הכדורגל והיא עברה להתגורר עם שותפה בהרצליה בגלל היותה סטודנטית לתואר ראשון בראיית חשבון.

איך תומר הגיב על ההתקרבות לגב?
"הוא סומך עליי בעיניים עצומות, הוא מפרגן לי ויודע שיש דברים שיוצאים מהקשרם. אני גם חושבת שחוץ מהפרומו שהציג משולש רומנטי, לא היה שום דבר בפרק שנראה כמו משהו כזה".

אתם בכלל עוברים תקופה קשה בשבוע האחרון, הוא הפסיד את הגביע עם מכבי חיפה ואת הודחת.
"הוא כבר המשיך הלאה אבל לגבי ההדחה שלי זה לא היה פשוט לצפות בפרק אתמול. זה אף פעם לא כיף לראות רגעים בהם אתה מצפה מאנשים לתת את מה שאני נותנת ולא לקבל. אתמול זה ממש היה נראה שהיה שם סוג של עליהום, זה היה כמו הטובים נגד הרעים. אני לא זכרתי מה בדיוק היה, זכרתי רק את עצמי בוכה וכועסת".

שונית פרג' ואירית רחמים
עדיין חברות | יח``צ: גיא קרן, יחסי ציבור

לפחות זה עזר לרייטינג.
"זה לפחות שימח אותי קצת. אולי ההדחה שלי עשתה את הרייטינג כי זה עניין או ריגש, אז נחמד לדעת את זה".

או שגם הצופים רצו להיפרד מהבחורה שנראית הכי טוב על האי.
"אני רק יכולה להמליץ לכל מי שרוצה לעשות דיאטה ללכת להישרדות".

למה, כמה ירדת?
"רזיתי המון, משהו כמו שמונה קילו. מאז שחזרתי לארץ כבר חזרתי לעצמי ואפילו ליותר ממה שהייתי כי חוזרים מורעבים וצנומים".

אז חוץ מדיאטה מה הלאה?
"האמת שאני נהנית עכשיו ממה שיש. מבחינת הדוגמנות הייתה התעוררות, הצטלמתי לשערים וצילמתי קמפיין, אבל בסך הכל אני מתרכזת בלימודים. זה הכיוון שלי, לסיים את התואר ולהתעמק בזה".

ומה עם חתונה?
"בינתיים לא, כשיהיה אני אעדכן. כרגע אני מחזיקה לתומר אצבעות לקראת המשחק של הנבחרת בשבת".

שונית פרג' והחבר תומר חמד
פרג'י וחמד. עדיין אין חתונה | צילום: אלעד דיין

>> צפו בתקרית בין אקי אבני לצלם