גם אנחנו לא הבנו למה אליאב אוזן מתעקש שלא קרה כלום בינו לבין דנית גרינברג למרות שהוא יודע שהוא נמצא בבית "האח הגדול". אתם יודעים, התכנית הזאת בה נכנסים אנשים לתוך בית מרושת במצלמות שמתעדות כל צעד שלהם 24 שעות ביממה.

אליאב טען בכל תוקף שדנית מדמיינת דברים ושמעולם לא היה ביניהם דבר, כשטענתו העיקרית הייתה שהיא הוזה בגלל שנפגעה ממנו.

דנית, מבחינתה, ניסתה לשכנע את הסובבים ובעיקר את אליאב שהיא לא מדמיינת ושהוא השקרן. היאוש שלה היה כה גדול עד שבאחד הערבים אף דיברה למצלמה ופנתה דרכה לחברתה הטובה, אנה בול, כדי שתעזור לה להוכיח שאכן היה ביניהם משהו לפני שנופר מור נכנסה לבית.

עוד ב-mako סלבס:

ולכן, רק כי אנחנו רודפי צדק, החלטנו לעשות עבורכם את העבודה השחורה ולחזור בארכיון לערב סוער במיוחד שהיה לשניים. מדובר בערב של משימת האופניים, כאשר השיר "אור" של שושנה דמרי לא הפסיק להתנגן ברקע.

את אותו הלילה העבירו השניים במיטתו של אליאב וסיפקו לא מעט תזוזות מתחת לשמיכה. לא היינו יוצאים בהצהרות על מה בדיוק קרה בין הסדינים לולא דנית הייתה משוחחת על כך עם אנה ומסבירה לה בדיוק מה קרה שם. 

גם אליאב לא התבייש להסביר לאח הגדול ולאחי מה בדיוק קרה באותו לילה סוער כשהוא ממחיז זאת עם שני פסלים של דינוזאורים. אחרי שייצא מהבית וייצפה בווידאו המדובר גם הוא כנראה כבר לא יוכל להמשיך לטעון שלא קרה שם שוב דבר.

אליאב ונופר (תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת)
עם נופר במיטה. היא לא ידעה? | תמונת AVI: אורטל דהן, שידורי קשת

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +