חנן גולדבלט חזר לשחק (תמונת AVI: mako)
גולדבלט בסדרה. נגנז | תמונת AVI: mako

הביקורות הרבה סביב הליהוק של השחקן חנן גולדבלט כנראה עשתה את שלה והבוקר (רביעי) החליטו בהנהלת Flix ותפוז, יחד עם יוצרת הסדרה ענת ברזילי, לבטל את עליית הפרק בהשתתפותו.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק

כזכור, כמה ימים אחרי שיצא מהכלא, לאחר שסיים לרצות ארבע שנים מאחורי הסורגים באשמת אונס, גולדבלט קיבל הצעה להצטלם בסדרה אינטרנית חדשה העונה לשם "פנויה מדי", בה גילם מורה למשחק בו מתאהבת תלמידתו בת ה-40.

התפקיד הוצע לגולדברט על ידי המורה והשחקנית ענת ברזילי, הוא הסכים מיד וללא תשלום והפרק כבר הספיק להצטלם. אך הידיעה שגולדבלט יככב בסדרה ועוד בתפקיד כל כך רגיש, שלא יכול שלא להזכיר את דבר עבירתו החמורה, יצר רעש וביקורות גדולה.

 עקב כך, הוחלט, כאמור, לבטל את עליית הפרק. "הכוונה שלי הייתה לכתוב סדרה מצחיקה ונועזת לאינטרנט שמטרתה להגיש בצורה הומוריסטית תמונת מצב קשה של חיי רווקות בישראל בגילאי 50+", אומרת ברזילי, "ברגע שהבנתי שהפרק גורם פגיעה החלטתי לא להעלות את הפרק המדובר".

מאתר תפוז אנשים נמסר בתגובה: "בצילומי הסדרה התארחו שחקנים רבים, ביניהם חנן גולדבלט. מדובר בסדרה הומוריסטית ובפרק המדובר נעשה ניסיון על ידי היוצרת לתאר מציאות חברתית עגומה, חלילה לא לפגוע או להטיל ספק בחומרת העבירה בה הורשע גולדבלט. ברגע בו הובן שהידיעה על השתתפותו של גולדבלט יצרה פגיעה בציבור הגולשים של Flix ותפוז, הוחלט, בשיתוף עם יוצרת הסדרה, לגנוז את הפרק המדובר.

"אנחנו מתנצלים אם נגרמה פגיעה כלשהי, ברמה הרגשית או החברתית. אנחנו רוצים לציין שאנחנו מוקיעים את מעשה העבירה בכל צורה שלה, כלפי נשים וגברים כאחד, ואנחנו עושים מאמצים כדי לספק לכם פורטל נקי מתוכן פוגעני או לא נאות".