בר רפאלי אולי לא מככבת השנה על השער של גיליון בגדי הים של "ספורטס אילוסטרייטד", אבל זה לא מונע ממנה להיות השם החם ביותר בו. ולראייה – באירוע שארגן המגזין בלאס וגאס לכבוד הגיליון המדובר, שימשה בר כמראיינת/כתבת/אינסיידרית על השטיח האדום, באוטובוס הדוגמניות ומאחורי הקלעים. רפאלי התלוותה לאחת העורכות של המגזין, אם.ג'יי דיי, והשתיים ליהגו על הצילומים, על מה סקסי ומה לא, על הימורים וכמובן, על ציצים.

למרות שכבר חזינו בבר מנסה לשחק ב"פיק אפ" וגם מתראיינת לא פעם באמצעי התקשורת, עבורנו הצופים זאת היתה הזדמנות יוצאת דופן לראות את הדוגמנית נאבקת באנגלית ומנסה להיות חמודה ומצחיקה לאורך דקות ארוכות של שידור רציף ולא ערוך. התוצאה: הרבה "או מיי גוד", "איי לאב איט!" ושימוש אקססיבי במילה "לייק". לזכותה של בר ייאמר, שהיא התאימה את עצמה באופן מושלם לשיטת ההנחייה הפוסטמונית של אם.ג'יי, אם כי גלשה בעצמה ליציאות בלונדיניות לא פעם ולא פעמיים.

אין תמונה
ראפלי מראיינת את גינזבורג. האם בר מתכננת את המהלך הבא בקריירה?

כך, למשל, כשרפאלי מנסה לייעץ לגברים בבית לשמור על הנשים שלהן ולהיות טובים, היא בטעות אומרת "Mans" במקום "Men", ומיד מתקנת את עצמה במבוכה: "או מיי גוד, הרגע אמרתי משהו כל כך ישראלי!" היא מתנצלת. כשהיא ודיי מתכוונות לעלות לאוטובוס, היא ממליצה למגזין לערוך תחרות ובה קורא מאושר אחד יוכל לנסוע איתה ועם שאר הדוגמניות. אם.ג'יי מתלהבת: "את מתכוונת, כרטיס מוזהב לאוטובוס?" היא שואלת את בר, שלחלוטין מפספסת את הרפרנס ל"צ'ארלי במפעל השוקולד" ושואלת בהתלהבות את אחד הצלמים "אתה רוצה לנסוע באוטובוס המוזהב?".

אבל השיא מבחינתנו נרשם כשרפאלי פונה לראיין דוגמנית נוספת שמופיעה במגזין, אחת בשם אסתי גינזבורג. לא נרחיב כאן על יחסי השתיים שידעו ירידות ועליות (בעיקר ירידות) אבל רק נגיד שהן שיחקו יפה את המשחק ונתנו למצלמה את החיוך הכי צבוע שהן יכולות.

ועוד כמה פניני זהב מפי גברת רפאלי: "לא נמאס לי מבגדי ים, אבל מדי פעם נחמד ללבוש משהו, זה ממש נדיר – ומיוחד!". בהתייחסות לחוויות שלה בלאס וגאס אמרה בר כי היא שמעה ש"בווגאס שמים חמצן במאווררים, כדי שאנשים יישארו ערניים". אגב, אנחנו לא בטוחים עד כמה זה אותנטי או רק בגלל המצלמות, אבל בר הבהירה שמה שהיא הכי אוהבת לקבל לכבוד הוולנטיין זה כרטיס ברכה, ומה שבאמת חשוב לה במתנה זה המאמץ והמחשבה שהושקעו בה. לידיעת הגולש ליאו דיקפריו – אפשר לוותר על הצעת הנישואין שכן או לא תוכננה, ולהסתפק בכרטיס ברכה.

>> מצח גבוה: ג'ון טרבולטה והפאה הסוררת