אחרי שבר רפאלי הביעה ברשת עמדה נייטרלית בעניין המלחמה ("אני מתפללת לשלום האזרחים בשני הצדדים") וזכתה לביקורת רבה, החברה הטובה נועה תשבי נקטה בעמדה מעט אחרת.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק 

תשבי, שמובילה כבר זמן מה קמפיין לעידוד הבאת תיירים לישראל, השתתפה אתמול יחד עם עוד 5,000 איש במפגן תמיכה המוני בישראל, שהתקיים בלוס אנג'לס בארגונם של "Stand With Us" ו-"ILC".

בעצרת קראו חברי הקהילה הישראלית והיהודית בלוס אנג'לס להפסיק את הטרור נגד ישראל. תשבי, העומדת בראש ארגון "Act For Israel", הייתה מהדמויות הדומיננטיות בהפגנה כשנשאה נאום תמיכה בישראל.

אין תמונה
למען ישראל

"ההתקפה על עזה לא הגיעה משום מקום", פתחה תשבי את דבריה, "במשך 12 שנים נורו עשרות אלפי טילים נגד ערים, בתי ספר ואזרחים ישראלים. ממשלות ישראל מהימין ומהשמאל קראו עשרות פעמים לצד השני לשבת לשולחן המשא ומתן, אך זה קשה מאוד לשבת לשולחן המשא ומתן עם ארגון שקורא להשמדתך".

"אף מדינה לא הייתה מאפשרת שאזרחיה יחיו תחת איום תמידי. לישראל יש את הזכות לשמור על בטחונה. ישראל היא הדמוקרטיה היחידה באזור, אנחנו נמצאים בשכונה קשה מאוד ומקווים שאנשים ברחבי העולם יבינו עם איזה איום אנחנו מתמודדים".

בסיום דבריה אמרה: "נמשיך לתמוך בישראל, נמשיך לתמוך בדמוקריטיה בכל העולם ומקווים שכל העניין יסתיים במהרה וישראל תוכל לשוב לחיות בשלום עם שכנותיה".

אין תמונה
החמאס בלחץ

אין תמונה
אחד השלטים שהונפו בעצרת

(צילום: שרון מור, שאולינה הפקות לוס אנג'לס)