שרית אביטן מתגייסת (צילום: צ'ינו פפראצי)
חיילת מן המניין | צילום: צ'ינו פפראצי

התחשות הלא פשוטות שפוקדות את תושבי הדרום בימים אלה לא פוסחות על כוכבים המתגוררים באזור. כך למשל, כוכבת העונה השניה של "חי בלה לה לנד", הזמרת שרית אביטן, לא ממש מצליחה להינות מרגעי התהילה שלה מהממ"ד שבביתה באשדוד.

לרכילויות הכי מעניינות - הצטרפו ל-mako בידור בפייסבוק 

אביטן (20) החיילת מעבירה את הימים האחרונים בביתה (החדר שלה הוא גם חדר הממ"ד), יחד עם בני משפחתה (אבא, אמא ושני אחים). בימים האחרונים אף פגעה רקטה בבניין הסמוך לזה שבו מתגוררים בני המשפחה. 

הפגיעה, שבה נפגעו חמישה בני אדם, עוררה את דאגתו של מנהלה האישי של אביטן רוברטו בן שושן, וזה שלח חבר מהעיר כדי שידפוק על דלת המשפחה ויברר אם שהכל בסדר.

אביטן, שקיבלה בימים האחרונים חופשה מהצבא, לא יכולה להגיב לדברים. עם זאת, בן שושן המקורב אליה סיפר: "כשזה קרה ידעתי שזה קרוב אליה אבל אף אחד שם לא ענה לטלפון בגלל שזה היה בשבת. בסוף דפקו אצלהם בדלת, ראו שהכל בסדר ונרגעתי".

איך היא?
"זה מאוד קשה לחוות את מה שהם חווים. שרית ביטלה את חגיגות יום ההולדת שלה שתוכננו להיות בשבת האחרונה בתל אביב עם כל החברים לסדרה, כי לא היא רצתה לעשות שום דבר כשכולם בלחץ ומתגוננים באשדוד בפרט ובדרום בכלל".

יש חרדות?
"זה התחיל בחרדות ועכשיו זה כבר הפך לשגרה. היא עצמה נשארת בבית יחד עם משפחתה, היא ביטלה שתי הופעות, בחיפה ובירושלים, כי לא הרגיש לה נכון לשמוח ולהופיע".

שרית אביטן (צילום: ראובן שניידר )
דיבר בשמה | צילום: ראובן שניידר
שרית אביטן פרומו (צילום: מיגל מור)
זמרת תחת מתקפה | צילום: מיגל מור