המגישה וכוהנת הלייף סטייל האהובה, אודטה, חגגה אתמול (שלישי) את יום הולדתה ה-68. בפוסט מרגש וכנה בעמוד הפייסבוק שלה, הודיעה לעולם כי אחרי 14 שנים שאינה בזוגיות, מאז גירושיה, היא מחפשת להתאהב.

"מה זה בא לי להתאהב בגבר מהמדף שלי, בגבר שהוא בשיעור קומתי", כתבה אודטה, "וכמו שאני אומרת על הגיל שלי, כשאנשים מנסים להפחית לי אותו - וגרוש לא פחות".

הבוקר התארחה אודטה ב"פאולה וליאון" וסיפרה איך היא מדמיינת את גבר חלומותיה. "אני רוצה חבר לחיים, רוצה להתאהב. הגבר שאני מחפשת לא צריך להיות מפורסם, אבל כן כוכב בתחומו", הסבירה, "אם הוא דייג, שיהיה כוכב בתחום הדיג. זה מספר סיפור על האישיות של הבן אדם. אני רוצה בן אדם כמוני, רק בזכר. מישהו מהמדף שלי".

אודטה הודתה כי יש לה העדפות ברורות לגבר שהיא מחפשת והיא לא מתכוונת להתפשר: "אין סיבה להתפשר, החיים שלי דבש. פעם גבר היה בשבילי אלוהים, תכלית קיומי, כך חשבתי, עשיתי ופעלתי וזה כתוב בהיסטוריה הפרטית שלי, כי ככה המנטליות ברומניה. לא עוד. שיבוא עם כיסא המלכות שלו, אבל לא אקום ואפנה לו את כיסא המלכות שלי ושל חיי".

איך את מדמיינת את הזוגיות הזאת?
"שיהיו מלא צחוקים, שההומור שלנו יהיה אותו הדבר ושנצחק מאותם הדברים. חשוב שיהיה לנו את אותו התיאבון ל'ביחדנס' ולחוד, כי כשיש פערים - מתחילים עניינים. בהתחלה כל אחד יהיה בביתו, לא ישר מתערבבים. אם זה בן אדם עשיר אחתום ישר על חוזה, זה לא מה שמעניין אותי - מעניין אותי הבן אדם עצמו ושיהיה אפשר לעשות חיים ביחד. וכמובן, שאני לא אממן אותו ואת החיים האלה. די, מספיק".

אודטה שוורץ (צילום: מתוך "אנשים" (קשת))
אודטה שוורץ | צילום: מתוך "אנשים" (קשת)

אודטה סיפרה כי לאחרונה יצאה לסדרת דייטים עם בחור איכותי, אבל הייתה חסרה שם המשיכה הפיזית. "יצא לי לאחרונה, ובחיים לא אגיד שמות, לצאת לחמישה דייטים. אמרתי, אתנסה בחוויה של דייט", חשפה אודטה, "הוא היה ממש מהמדף שלי, מהתעשייה, אינטליגנט, חתיך ויפיוף. אבל, בין החברות שלי יש לי מינוח - 'הד' שלי נחר'. ד' זה דגדגן. הוא ישן. אין מה לעשות עם זה, אי אפשר להלחים דבר כזה".

אין בך חשש מסויים מלתת אמון? נכוות בעבר.
"היום אין אחד שבאמת יכול להסתיר ממני. להבדיל ולא להבדיל, אישה מוכה שיצאה מהסיפור הזה יודעת לזהות גבר מכה על פי קוצי קוצו של היוד ושל הסימנים הקטנטנים. היום אני יודעת לזהות מי לא ישר. אני לא יכולה לדעת איך יהיה לאורך זמן משיחה אחת, למרות שהרבה פעמים מה שבהתחלה זה גם מה שבסוף".

איך תזהי אם גבר פונה אלייך רק בגלל שאת מפורסמת?
"זה כמו בן אדם מאוד עשיר שנורא מפחד שיבואו אליו בשביל הכסף שלו. הכסף זה כבר חלק ממנו, מכל החבילה שמהווה אותו. המחשבה שמרגיעה אותי היא שאני בן אדם על הכיפאק, יש לי עוד מלא דברים חוץ מהפרסום שלי. אם אלך עכשיו לארץ זרה שאף אחד לא מכיר אותי ואני לא מפורסמת, ישר אדע להתחבר".