אלין לוי, האח הגדול 2 A (צילום: ברי חיון)
לוי. לא פוסחת על אף סטיגמה | צילום: ברי חיון

תודו שהפריס הילטון של בית "האח הגדול", כלומר אלין לוי, עומדת בכל הסטיגמות של דוגמנית - צעירה, בלונדינית, גבוהה וקצת, איך נאמר, קלת דעת. אלא שפק"ל הדוגמנות של אלין לא נגמר בזה: גם בחייה הרומנטים היא מצויידת בחצי שני הולם ואידאלי - ספורטאי, נו. ועוד אחד כזה שאולי חלקכם כבר מכירים. 

כבר חודשים שלוי מתחזקת זוגיות יציבה עם הכדורסלן אלישי כדיר בן ה-22 מהפועל גלבוע/גליל עליון - קבוצה בליגת העל אותה מאמן עודד קטש. הגובה של כדיר, אגב, הוא 2.06 מטר. מה שמסביר למה התכוונה לוי כשאמרה למוטי חודדה שלא הייתה יוצאת איתו כי היא לא יוצאת עם נמוכים. בכל זאת, תראו מה מחכה לה בבית.

לוי וכדיר הכירו לפני כשמונה חודשים באחד הבארים בתל אביב, ומאז הם חזק ביחד. גם עכשיו, כשהיא נמצאת עמוק בתוך הבית הכי מעניין במדינה ולא מסוגלת אפילו לסמס, הם החליטו שהוא יחכה לה. איך הגיב כדיר כששמע על הזוגיות הפיקטיבית שהדביקו לחברתו עם חודדה? "אף אחד לא מפחיד אותי", אומר כדיר. "אני סומך עליה ותומך בה לא משנה לאן תגיע".

אתה רואה את התוכנית?
"רק בימי שלישי, כי בימי ראשון יש לי משחקים. מעבר לזה אני לא רואה אותה מסביב לשעון, אבל מעדכנים אותי כל הזמן על כל דבר שקורה".

שמעת שמעיין שפכה עליה כוס מים?
"לא ראיתי את זה, אבל כבר הספיקו לעדכן אותי כמה דקות אחרי. אני בגדול מנסה לא להיות בתוך זה, אני מעדיף לא לדעת בדיוק מה קורה כי גם אם אראה אותה בוכה, מה זה יעזור? אני יכול לעשות עם זה משהו? זה סתם לא יהיה נעים".

כדיר מול קוז'יקרו (צילום: מערכת ONE)
כדיר. צופה בה מרחוק | צילום: מערכת ONE

כשהיא תצא מהבית תחזרו לזוגיות יציבה?
"קודם שתצא משם, ואז נמשיך הלאה".

יש לך הימור מי זוכה, אגב?
"אני חושב שלכולם יש סיכוי להגיע לגמר".

פוליטיקלי קורקט משהו.
"אני כדורסלן, אני חייב להיות פוליטיקלי קורקט".

>>לדלית ושרה מ"האח הגדול" יש חברה טובה וקרובת משפחה - שאתם מכירים