קארין כהן לג'וזף (צילום: אלעד דיין)
"זה כמו פצע פתוח שעדיין לא הגליד" | צילום: אלעד דיין
עולם האופנה וקהילת הזכרים המקומית לא באמת היו צריכים את הפרידה המדוברת של קארין כהן ונירו לוי בשביל למסמר את הקביעה שהבחורה לוהטת בדרך הבטוחה לשריין לה מקום של קבע כטופ מודל מהבכירות בביזנס.

כל הדיבור על הגירושים מ"גיסנו" אולי מפוצצים את מדורי הרכילות אבל מה שמפרנס את כהן זה שלל הקמפיינים בהם היא מועסקת. בנוסף יש גם הצעות לקמפיינים בחו"ל, לימודי משחק אצל יורם לוינשטין ודרך סלולה להפוך לטאלנטית מבוקשת. "העבודה זה השחרור הכי טוב מהכול", מבשרת כהן בחיוך על הסט של צילומי רשת נעלי 'ג'וזף' שנערך במלון קראון פלזה בתל אביב.

"אני נהנית להגיע לעבודה וזה תמיד נחמד להרגיש כמו סינדרלה ליום אחד שאת מדגמנת. יש לי המון פרויקטים עכשיו ואני מנוהלת בסוכנות של נורית אורגל המדהימה, ככה שברוך השם קורים איתי המון דברים ואני שמחה על זה".

 יכול להיות שהפרידה מנירו עשתה לך טוב לקריירה?
"אפשר להגיד שהפרידה מנירו עשתה לי טוב לקריירה כי בפעם הראשונה אנשים רואים אותי כמו מי שאני ועל סמך הכישורים שלי ולא כאשתו של נירו לוי. עד עכשיו הייתי הפוסטר או האישה היפה שנלווית לשחקן המפורסם ופתאום אנשים מקבלים אותי בזכות עצמי ובזכות מי שאני. עד עכשיו הייתי העציץ היפה ולפתע קולטים שיש לי גם שכל בקופסה ועוד המון דברים להציג מלבד להיות 'האישה של'".

קארין כהן לג'וזף (צילום: אלעד דיין)
"אני ממש לא בשלה לקשר חדש" | צילום: אלעד דיין

תסמכו עלינו שחוץ מכישורים מחוטבים שממלאים קטלוגים, כהן היא הרבה יותר מדוגמנית פלקט שהסטיגמה נחושה להוכיח. אבל נכון לעכשיו אין מה לעשות כי כולנו סקרנים מהפרידה המפתיעה מהבעל ומה שבדיוק קרה שם, כהן משתדלת להסביר: "זה נכון שהיינו הכי מאוהבים בעולם והייתה לנו אהבה גדולה וחיבור נדיר, אבל עם כל האהבה שבעולם לפעמים במערכות יחסים יש גם דברים מעבר ונוצרו בינינו פערים שפשוט אי אפשר היה לגשר בניהם, ובגלל זה נפרדנו".

את עדיין אוהבת אותו?
"ניר היה האהבה הכי גדולה שהייתה לי בחיים וברור שעדיין יש לי אליו רגשות חזקים. זה כמו פצע פתוח שעדיין לא הגליד ורק הזמן יעשה את שלו. למרות הכול אני באמת מאמינה שהכול קורה רק לטובה וגם הצעד הזה הוא הדבר הכי טוב בשביל שנינו".

כמה היה לכם קשה לפרק את זה? ניסתם בכלל לנסות למנוע את הפרידה?
"ברור שהיה לנו מאוד קשה ואף אחד לא מפרק נישואין ביום אחד. לא מדובר בסתם משהו, זה נישואין ויש לזה המון משמעות מבחינתי. אני לא האמנתי שאתגרש ושהתחתנתי הייתי בטוחה שזה לכל החיים, אבל דברים קרו אחרת".

קארין כהן לג'וזף (צילום: אלעד דיין)
"אני יודעת שאהבתי ונתתי את כל כולי לקשר הזה בכל רגע ורגע" | צילום: אלעד דיין

את מצטערת על משהו בקשר הזה?
"אני לא אוהבת להצטער על שום דבר שעשיתי בחיים. אני יודעת שאהבתי ונתתי את כל כולי לקשר הזה בכל רגע ורגע. עשיתי הכול כדי שהנישואין האלו יצליחו אבל ברור שכאשר משהו נכשל אז אתה שואל את עצמך שאלות ומהרהר במה שהיה, אבל אני לא מצטערת על כלום".

ואיך הקשר בניכם עכשיו? אתם מדברים?
"אנחנו מדברים כשצריך. פרידה זה תמיד דבר קשה שמעורר יצרים אצל שני הצדדים ואין מה לעשות. אני לא מאמינה בפרידה ברוח טובה, אין באמת דברים כאלו. נוצר מצב מסוים ושנינו משתדלים להתמודד בצורה הכי טובה שאפשר".

קארין כהן לג'וזף (צילום: אלעד דיין)
את הטבעת היא עדיין לא מורידה מהאצבע | צילום: אלעד דיין

מדוע לא הורדת עדיין את טבעת נישואין? את אולי חולמת שתחזרו עדיין?
"לא. אין לזה שום קשר לזה. אני מאוד אוהבת את הטבעת כתכשיט ואפילו שהיו כאלה שאמרו לי שזה שאני הולכת איתה יחסום לי את המזל אני נשארת איתה כי אני אוהבת אותה. אולי אהפוך אותה לשרשרת יום אחד, אבל אני שומרת אותה לעצמי".

מתחילים איתך? את בכלל בשלה לקשר חדש?
"אני ממש לא בשלה לקשר חדש וכרגע הדבר האחרון שאני חושבת עליו זה עוד מערכת יחסים. מה שיהיה בעתיד יהיה אבל כרגע זה לא מה שמעסיק אותי. גברים תמיד התחילו איתי אבל ברור שברגע שהפרידה שלי ושל נירו יצאה החוצה אז הם מנסים הרבה יותר. ככה זה, זה כמו חיות טרף שמריחות דם פתאום".

מה הכיוון עכשיו?
"סיימתי מכינה של חצי שנה אצל יורם לונשטיין ולמדתי שיעורים פרטיים מול מצלמה וזה לגמרי הכיוון שלי. אני רואה את עצמי לוקחת חלק בתחום ההנחיה והמשחק כי אני מרגישה שזה משהו שאני אוהבת לעשות וגם יכולה להיות טובה בו מאוד. אני מאוד נהנית לדגמן ורוצה כמובן להמשיך ולעשות את זה במקביל, אבל חשוב לי שאנשים יראו אותי כיותר מסתם כרזה יפה. אני יודעת שיש לי המון מה להציע לעולם ואני נחושה להראות את לכולם מה אני מסוגלת".

קארין כהן לג'וזף (צילום: אלעד דיין)
"עד עכשיו הייתי הפוסטר או האישה היפה שנלווית לשחקן המפורסם" | צילום: אלעד דיין