חתונה אסתי גינזבורג 2
לא הצלחת לעבוד עלינו, אסתי | צילום: ראובן שניידר

למרות מעטה החשאיות, עכשיו זה רשמי: הדוגמנית הבינלאומית אסתי גינזבורג (22), ובן זוגה בשנתיים האחרונות, איש העסקים עדי קייזמן (37), התחתנו היום, באירוע מצומצם אל מול בני משפחה וחברים.

כזכור, כבר לפני כשנה וחצי הציע קייזמן לגינזבורג להיות אשתו, וזאת לאחר זוגיות בת חצי שנה בלבד. גינזבורג השיבה בחיוב, ומאז החלו שלל שמועות וספקולציות לגבי תאריך החתונה, מיקומה, ואם היא בכלל תצא לפועל. ביתניים, שמרו בני הזוג על פאסון והקפידו על דיסקרטיות מוחלטת בכל הקשור לעניין.

אלא שהיום זה קרה, ובשעת צהריים הפכו השניים לבעל ואישה, לא בלי ניסיון להטעות את כלי התקשורת. המוזמנים קיבלו הודעה על כך שהאירוע יתקיים בווילה בזכרון יעקב, אך כמה רגעים לפני האירוע התבשרו כי הלוקיישן שונה ועליהם להגיע לישוב הסמוך עין הוד. שם, בביתו של צלם האופנה רון קדמי, ערכו השניים את החתונה הדיסקרטית שלהם.

בין המאושרים שהיו חלק מהסודיות והגיעו לחגוג עם הזוג המאושר, היו הידיד הטוב אורי גוטליב, דניאל סלומון, גלית גוטמן ואחרים.

חגיגות החתונה החלו כבר אמש, בארוחת ערב אינטימית אליה הוזמנו מספר מצומצם של חברים ובני משפחה. כזכור, אצל גינזבורג מדובר בחתונה ראשונה, בעוד קייזמן היה נשוי בעבר לאשת העסקים עפרה שטראוס, ולשניים ילדה משותפת.

חתונה אסתי גינזבורג 3
איי דו! | צילום: ראובן שניידר
חתונה אסתי גינזבורג 4
תודה שבאתם | צילום: ראובן שניידר
חתונה אסתי גינזבורג
מהר, לפני שתיכנס השבת | תמונת AVI: ראובן שניידר
אסתי גינזבורג
קולולו