בר רפאלי בטקס EMA (צילום: Dave Hogan, GettyImages IL)
רפאלי. סוף סוף קצת אקשן הוליוודי | צילום: Dave Hogan, GettyImages IL

תירגעו, לא חזרנו אחורה בזמן. ביבי עדיין בשלטון ונינט עדיין מנסה להיות רוקרית. אבל החדשות הלוהטות האלה בהחלט עשו לנו פלאשבק 3 שנים אחורה: ה"ניו יורק פוסט" מדווח היום כי הזוג הטראנס-אטלנטי, ליאונרדו דיקפריו ובר רפאלי, חזרו להיות ביחד.

על פי הדיווחים, השניים בילו חופשה רומנטית במיוחד באתר נופש בשם "בייקר'ס ביי" באיי הבהאמה. הניסיון להתרחק מעין הפפראצי אולי עבד, אבל תמיד יימצא מקור טוב-לב בסביבה שישמח למסור את הפרטים העסיסיים במלואם. "הם שהו בוילה פרטית משלהם, ולא יצאו ממנה כל סוף השבוע", סיפר המקור.

ליאו ובר נפרדו לפני כחצי שנה, לאחר מערכת יחסים שארכה 3 שנים. למרות שבר טענה שהם נשארו ידידים טובים, הם לא נראו בפומבי יחד והיא ממש לא הופיעה למסיבת יום ההולדת ה-35 של דיקפריו, בחודש האחרון.

מאז הפרידה, נקשר שמו של דיקפריו ברומנים מזדמנים והזויים, רובם הוכחשו על ידו. לפני כחודש פורסמו תמונות של הכוכבנית לינדזי לוהאן כשהיא יוצאת מביתו של דיקפריו לפנות בוקר. על פי הדיווחים, בר לקחה את השמועות האלה קשה, מה שאולי גרם לשניים להתעשת ולהבין שהסיפור ביניהם לא נגמר.

שני בני הזוג לשעבר ולהווה לא הגיבו לידיעה ב"ניו יורק פוסט", וכמו שאנחנו מכירים אותם, צפויות הכחשות רבות בעתיד. לנו זה לא ממש משנה - מאז בר וליאו לא היה לנו רומן הוליוודי מסעיר שכזה. דניאלה וטרנטינו? אסתי וצ'ייס קרופורד? זה פשוט לא אותו הדבר. 

בר רפאלי וליאונרדו דיקפריו (צילום: רויטרס)
בר וליאו. סקס עם האקס? | צילום: רויטרס

>> בגדי בובליל החדשים