בזמן שעם ישראל מחובר לחדשות, המשולש דנית-אליאב-נופר ממשיך לעורר סערה בבית "האח הגדול". באחד הלילות האחרונים ניצלה דנית כמה דקות כשהיא לבד עם עצמה בחצר, הסתכלה לאחת המצלמות ודרכה פנתה לחברתה הטובה אנה בול, שהודחה מהתכנית לפני מספר שבועות.

דנית, שהתקופה האחרונה ערערה אותה וגרמה לה לתהות אם בכלל קרה משהו בינה לבין אליאב, פנתה בפניה כמעט נואשת לאנה כדי שתעזור לה להוכיח שאכן משהו קרה בבית לפני כניסתה של נופר.

"אנה את זוכרת את היום הזה לפני מיליון שנה שסיפרתי לך שהתנשקנו בפעם הראשנה?", פנתה דנית לחברתה הטובה מחוץ לבית, "בבקשה תנסי למצוא את הסצנה הזאת, תקליטי את עצמך אומרת את זה. אז לא הייתה לי סיבה לשקר אם מישהו אומר שאני משקרת. גם עכשיו אין לי סיבה לשקר, יש לי סיבה להגיד רק את האמת".

עוד ב-mako סלבס:

כעת נרתמת אנה לעזרתה. "הייתי החברה הכי טובה של דנית בבית והיחידה שדנית שיתפה אותה בהכל", אומרת בול, "היה לי קשה לראות את דנית בסיטואציה הזאת אבל בגלל המצב במדינה לא מיהרתי להגיב, אבל עכשיו כשראיתי את דנית פונה אליי אישית ומבקשת ממני להגיד את האמת ולשתף את צופי האח הגדול בכל מה היה או לא היה, זה נגע לליבי ואני מרגישה מחויבות כלפיה לטהר את האוויר".

אז מה היה שם?
"הנשיקה הייתה. לא פעם ולא פעמיים. הם ישנו ביחד כמעט כל לילה ולרוב זה נעשה מתחת לשמיכה ולא ביום מול כולם. בעיניי הדיירים בבית הם היו זוג לכל דבר למרות ששניהם לא מיהרו לקחת את זה לכיוון הזוגיות המוצהרת מול כל המדינה, אבל לכולנו בבית האח היה ברור שיש שם משהו".

דנית ואנה במיטה (תמונת AVI: mako)
דני ואנה. יודעת הכל | תמונת AVI: mako

היא שיתפה אותך מה קורה איתה?
"בתור החברה הכי טובה שלה בבית הייתי מעודכנת בכל מה שקורה עם אליאב, כך שהדברים היו וקרו. בעיניי זה מגוחך לנסות להכחיש את זה ולנסות להוציא אותה משוגעת ושקרנית. אני מרגישה שחובה עליי להגיד את האמת, כי אני היחידה שהייתה שותפה ל'סוד', ולשים סוף לפרובוקציות האם 'היה או לא היה'".

אז מה אליאב רוצה בעצם?
"אליאב היה חבר טוב שלי בבית, בין האנשים הכי קרובים אליי, אבל התאכזבתי. אחרי שראיתי את הכאב והחוסר אונים בעיניים של דנית לא יכולתי לשתוק יותר. אני לא מאחלת לאף אחד להיות בסיטואציה כזאת ללא יכולת לברוח. לראות את אליאב ונופר מול העיניים כל יום כל היום זה סיוט בעיניי, במיוחד שלפני דקה דנית הייתה שם במקומה במיטה עם אליאב. כמובן שכל אחד יכול לעשות מה שהוא רוצה ולהיות עם מי שהוא רוצה, אבל להכחיש דברים שקרו ולנסות להציג את הסיפור באור אחר זה פשוט זלזול באינטילגנציה של הדיירים בבית וגם של הקהל הצופה". 

דנית ואליאב מתעוררים (תמונת AVI: mako)
הכל נעשה מתחת לשמיכה | תמונת AVI: mako

mako סלבס בפייסבוקבטוויטרבאינסטגרם ובגוגל +