אחרי הנשיקה בפה שעוררה סערה, אלין ויורם כהן הגיעו לאופירה וברקוביץ' כדי להגיב על הדברים. "אין ספק שהקפיאו כאן רגע. אי אפשר להגיד אם זה בסדר או לא בסדר. היו הרבה חילוקי דעות, אבל בסופו של דבר מדובר בנשיקה תמימה של אבא ובת", טענה אלין. "היו תגובות טובות אבל היו גם תגובות שהיה לי קשה איתן. אנשים לקחו את זה למקום שלילי או מצחיק. היה לי קשה בגלל אבא שלי, הוא לא קשור לעולם הזה. זו נשיקה של גאווה, התרגשנו בהשקה", היא הוסיפה.

"אני ברמה האישית הייתי מוותר על זה, אבל שוב, הקפיאו תמונה לרגע", אמר יורם. "זה לגיטימי לחשוב אחרת, זה הכל עניין של חום. וזה בסדר להביע אהבה בדרך אחרת, אנחנו רגילים ככה".

 

אלין התייחסה גם לסערה סביב ההזרקות בשפתיים והכחישה כי הזריקה סילקון בגיל 12: "לא הזרקתי סילקון אלא חומצה היאלורונית וזה ממש לא קרה בגיל 12. פתחו עמוד בדוי שכל מטרתו הייתה להתנכל לי, לכתוב פוסטים עליי ולרשום שהזרקתי בגיל 12 ושזה לא חוקי בכלל". היא הוסיפה: "בגיל 12 הייתי עסוקה בשיקום אחרי התאונה שלי. עם השנים הרגשתי חוסר ביטחון עם השפתיים שלי והזרקתי בגיל יותר מתקדם - ממש לא בגיל שזה לא חוקי וכמובן באישור של ההורים שלי".