ליהיא גרינר ממשיכה להסתבך: אחרי שמשמר הגבול החליטו לבטל את השתתפותם בצילומי הסדרה שלה, מפאת כבודם של השוטרים שנפגעו מהסרטון, מגיע כעת מכתב מעורך דין מטעמו של השוטר אותו הכפישה. 

במכתב שחתום על ידי עורכי הדין ד"ר יחיאל וינרוט ואורי בן יוחנה, הם דורשים עבור השוטר, לו קראה גרינר בסטורי שהעלתה "תימני קטן שנראה כמו התחת שלי" פיצוי מיידי של 250 אלף שקלים על פי חוק איסור לשון הרע. לדבריהם, "הפרסומים שביצעת נופלים באופן מובהק וברור תחת הגדרת המונח "לשון הרע". 

עורכי הדין דורשים לשלם לאלתר את הפיצוי לשוטר בגין השפלתו ופגיעה בשמו הטוב, אם לא - לא יהסס לנקוט באמצעים משפטיים. בנוסף, הם מבקשים מבקש להסיר כל פרסום נגדו מכל מדיה שהיא.

ליהיא גרינר נתבעת על ידי השוטר

מקורבים לגרינר מספרים כי היא בשעה זו בביתה, נסערת ולא מאמינה לרמה שהסיפור הזה הגיע. מקורביה מרגישים שהמשטרה והשוטר בפרט עושים ניצול ציני של המצב למטרות פרסום. עוד מקורבים מספרים שהיום (ג') הגיעה אישה זרה לביתה של ליהיא גרינר והביאה לה פרחים. הסיטואציה הלחיצה את גרינר, שכן לא הבינה מאין האישה השיגה את הכתובת האישית שלה. לפי מקורבים, היא ומשפחתה ייאלצו, ככל הנראה, לעבור דירה בקרוב.
 
מליהיא גרינר נמסר בתגובה לפרטים:‎ "עכשיו אני אתבע אותם שהם מעזים לפרסם את מכתב התביעה עם הכתובת שלי, זה כל כך לא חוקי. זה פשוט מפחיד ומלחיץ, זה לא בסדר שמפרסמים את הכתובת שלי בפני כל המדינה. זו תביעה. עושים פה יחסי ציבור על חשבוני. גם השוטר וגם עורכי הדין שלו. זה לא עובד עליי"‎.